کد مطلب: 

3550

دختری با دو سر، تعجب کاربران اینترنت را برانگیخت! +عکس

دختری با دو سر، تعجب کاربران اینترنت را برانگیخت! +عکس

دوقلوهای بهم چسبیده آمریکایی که 22 سال است در کمال تعجب پزشکان و با دو سر و یک تن زندگی می‌کنند، این روزها به عنوان عجیب ترین دوقلوهای به هم چسبیده دنیا به سایت های اینترنتی دنیا راه یافته اند.

به گزارش سیتنا به نقل از ایسنا، «ابیگل» و «بریتنی هنسل» با وجود زندگی در این شرایط نادر همانند دیگر همسالان خود تحصیلات دانشگاهی دارند و اخیرا به دنبال یک شغل مناسب برای خود هستند.

«ابیگل» و «بریتنی» گفتند: شکل ظاهری ما توجه همه را جلب می‌کند اما با وجود آن که همیشه زیر نظر اطرافیان هستیم، دوست داریم به همراه دوستانمان سفری به اروپا داشته باشیم.

این دو دختر همچنین گفتند: در نگاه اول این طور به نظر می‌آید که تمام اعضای بدنمان یکی است اما هر کدام از ما قلب، ریه، شکم و نخاع جداگانه‌ای داریم.

زمانی‌که این دو دختر در سال 1990 میلادی متولد شدند پزشکان و والدین آنان امیدی به زنده‌ماندن این دوقلوها نداشتند.

والدین این دو گفتند: زمانی‌که «ابیگل» و «بریتنی» شش ساله بودند در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کردند اما از آن زمان به بعد تصمیم گرفتیم به دور از رسانه‌های داخلی و خارجی دو فرزندمان را تربیت کنیم.

به گزارش روزنامه هافینگتون پست، هر دوی این دوقلو به موسیقی، دوچرخه‌سواری و شنا علاقه دارند و می‌توانند این کار ها را به خوبی انجام دهند. در زمان صرف غذا نیز یکی از آن دو، کارد و دیگری چنگال را در دستشان می‌گیرند و غذا را در دهان دیگری می‌گذارند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-12 13:30

افزودن دیدگاه جدید