کد مطلب: 

352

بحران تجاوز جنسی به BBC فارسی هم رسید!

بحران تجاوز جنسی به BBC فارسی هم رسید!

برخی اخبار از تجاوز "صادق صبا" مدیر بخش فارسی بی بی سی به یک مجری زن این شبکه حکایت دارد.

به گزارش سازمان خبری سیتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران، برخی منابع طی 2 روز گذشته از تجاوز مدیر بخش فارسی بی بی سی به یکی از مجریان زن این شبکه به نام "پ.ق" خبر دادند؛ وسعت این خبر و سکوت سنگین 2 نفر دخیل در این ماجرا تا آنجا پیش رفت که حتی رسانه های ضدانقلاب مجبور به انتشار این خبر شدند و خبر دادند که این مجری از شبکه بی بی سی حذف شده است.

در برنامه "نوبت شما" نیز یکی از مخاطبان بی بی سی فارسی پس از لحظاتی در حال بیان ماجرای این تجاوز بر روی آنتن زنده بود که مجری برنامه مذکور بلافاصله سخنان آن مخاطب را قطع و تاکید کرد که مجبوریم "به خاطر رعایت حال آن مجری!" چنین تماس هایی را قطع کنیم.

بر اساس گزارش پایگاه‌های خارجی طبق آخرین بررسی های اینترنتی در مورد عدم حضور چندین باره خانم "پ ق" در برنامه های شبکه بی بی سی طی روزهای گذشته، صحت خبر تجاوز صادق صبا مدیر بخش فارسی بی بی سی به این مجری زن مشهود است و طفره رفتن سیاوش اردلان از پاسخگویی به این سوال گواه این ماجراست. ضمن اینکه این مجری (پ.ق) نیز در صفحه فیس بوک خود هیچگونه واکنشی به این خبر نشان نداده و کاملا سکوت کرده است.

به نظر می رسد پس از افشای تجاوز مهدی فلاحتی و جمشید چالنگی دو تن از مجریان شبکه صدای آمریکا به 2 مجری زن این شبکه به نام های "ا.س" و "ن.م"، اکنون بحران تجاوز جنسی به بی بی سی فارسی رسیده باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-20 13:21

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
in ye masaaleh kamelan khosoosi hast va age vaghean tajavoz boodeh mitonan az tarighe dadgah shekayat konan
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر سعید
حتماً که شکایت می کنه و دادگاه هم اقامت انگلستان را از قربانی بدبخت نمیگیره! توقع داری اون بیچاره که تا حالا انقدر نوکری بی بی سی رو کرده، حالا چی کار بکنه؟
ارسال شده توسط سعید در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید