کد مطلب: 

3516
مدیر شبکه امید ایران به دلالی دختران ایرانی متهم شد!

حمید شب خیز در فیس بوک خود نوشت: نادر رفیعی قبل از مهاجرت به آمریکا و اقدام به تأسیس شبکه امید ایران برای کسب درآمد بیشتر به دلالی دختران ایرانی در دبی مشغول شد. خیانتی که هیچگاه قابل بخشش نیست.

 

به گزارش سیتنا به نقل از سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، حمید شب خیز «مدیر شبکه آی تی ان» در واکنش به افشاگری های جنجالی نادر رفیعی ،مدیر شبکه امید ایران، درباره کلاهبرداری های 500 هزار دلاری وی در دبی، مالزی و لس آنجلس قضاوت را به عهده مردم گذاشت و در فیس بوک خود نوشت: « جناب آقای نادر رفیعی قبل از مهاجرت به آمریکا و اقدام به تأسیس شبکه امید ایران با همدستی مصطفی افشاروند ، برای کسب درآمد بیشتر به دلالی دختران ایرانی در دبی مشغول شد. خیانتی که هیچگاه قابل بخشش نیست.

 

رفیعی دخترهای جوان ما را در ایران اغفال کرده و با وعده کار و درآمد زیاد و مهاجرت به آمریکا به دبی می برد و بعد از بی حیثیت کردن ، آنها را به عنوان برده جنسی در اختیار کاباره ها و عربهای متمول قرار می داد و یا در ازای پول هنگفتی آنان را در اختیار خوانندگان قرار می داد تا در موزیک ویدئوها مورد استفاده قرار بگیرند.»


حمید شب خیز با اشاره به شکایت های فراوان خانواده های دختران قربانی و اقدامات پلیس امارات علیه رفیعی، علت فرار وی به آمریکا را همین امر دانست و در ادامه نوشت: «وی با کمک پدرش و روابطی که داشت به عنوان کارمند، چند سال در کانال 56 و 46 آمریکا کار کرد. رفیعی مدتی بعد برای پاک کردن تصویر سیاهی که از وی در نزد مردم و خصوصا خانواده هایی که دخترانشان را اغفال کرده بود باقی مانده بود، فعالیتش را برای ایرانیان داخل کشور با برنامه های ویژة نوروزی در سال 1985 با همکاری چند وطن فروش دیگر آغاز کرد. مدتی بعد برنامه «میت نایت شو» و بعد از آن «پنجمین روز هفته» را به روی آنتن فرستاد و نهایتا با استفاده از حق دلالی هایش در دبی، شبکه امید ایران را تاسیس کرد ....»


گفتنی است نادر رفیعی تاکنون پاسخی به این اتهامات شب خیز نداده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-08 17:53

افزودن دیدگاه جدید