کد مطلب: 

3509

وظایف روزانه‎ی خود را با Do.com سروسامان دهید

Do نام وب سایت و اپلیکیشن بسیار سودمندی است که برای کمک به شما در انجام برنامه‌های روزانه‌تان طراحی شده است.

به گزارش سیتنا، در واقع نسل آینده سرویسی است که نسخه بتای آن همین هفته راه اندازی شد. در Do.com می توانید لیستی برای کارهایی که باید انجام دهید طراحی کرده و همچنین برای سایر افرادی که با آنها در ارتباط هستید وظایفی ر ا مقرر کنید.
این سرویس برای استفاده شخصی در خانه و نیز استفاده های اداری کاربرد دارد بدین معنی که می توان کارهایی ازقبیل خریدن یک پاکت چیپس برای مهمانی شب تا پیگیری کردن اینکه آیا مشتریتان قراردادش را در زمان مقرر امضا کرده است یا خیر را در لیست وظایف قرار داد.
نسل جدید این سرویس ( نسخه قبلی شبکه های اجتماعی را پوشش نمی داد)، در حال حاضر قابلیت یکپارچگی با شبکه هایی همچون فیس بوک و همچنین برقراری ارتباط با لیست دوستان را دارد. اگر یکی از دوستانتان در پروفایلش تغییری ایجاد کند ، اطلاعات جدید در Do هم دیده می شود.
این وب سایت به خصوص برای اداراتی که کارهایشان همواره یک روند معمول و مشخص دارد بسیار مناسب است. آنها می توانند تنها قالب اصلی را ایجاد کنند و سپس Do به صورت خودکار در زمان‌های مشخص لیست وظایف را برای افراد تعیین شده نشان می دهد. به عنوان مثال یک سازنده می تواند از Do برای تعیین وظیفه تمام افرادی که در ساختن خانه با او همکاری دارند، استفاده کند.
در کنار هر وظیفه ای که مشخص شده، می توان برای شخص دستور دهنده و نیز برای کننده کار، کامنت گذاشت و پیام ارسال کرد. اگر از اپلیکیشن این برنامه روی آیفون و دستگاه های اندرویی استفاده شود، کاربر  نه تنها در مواقعی که جلوی کامپیوتر است بلکه  هر لحظه می تواند کارهایی که باید انجام دهد را چک کند.
از آنجا کهDo توسط Salesforce طراحی شده ، خیلی جای تعجب آور نیست  که اجزای زیادی برای تیم های فروش داشته باشد. نسخه بتای این سرویس یک سری جزئیات جدید مخصوص معاملات دارد که می تواند برای ردیابی آنها و نیز پیگیری درآمد ها مورد استفاده قرار بگیرد. با یک نگاه به صفحه معاملات می توانید بفهمید که در یک قرارداد چه میزان پول بدست آورده اید ، با هر مشتری در چه مرحله ای قرار دارید و برای قدم بعدی چه کار باید انجام دهید. اگر مرحله بعدی وجود نداشته باشد ، سریعا متوجه شده  و می توانید آن را درست کنید و یا متوجه شوید که دقیقا چه چیزی درباره آن مشتری یا کمپانی خاص اشتباه پیش رفته است.
نسخه کامل Do حدودا اواخر آگوست حاضر می شود و هم اکنون می توانید در نسخه بتای آن عضو شوید.

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-07 20:39

افزودن دیدگاه جدید