کد مطلب: 

3506

ایمیل‌های اعتراضی ایرانی‌ها به مارتینتی

رئیس فدراسیون جهانی کشتی در واکنش به ارسال ایمیل‌های اعتراضی از سوی علاقمندان ایرانی گفت: انتظار چنین عکس العمل تندی را از ایرانی‌ها نداشتم.196514_859.jpg

به گزارش سیتنا به نقل از فارس، پس از شکست سعید عبدولی فرنگی کار وزن 66 کیلوگرم کشورمان در دیدار یک چهارم نهایی مقابل کشتی‌گیر فرانسوی که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان با ناداوری همراه بود خیل عظیمی از علاقمندان ایرانی با ارسال ایمیل‌های اعتراضی به رئیس فدراسیون جهانی کشتی نارضایتی خود را از این بی عدالتی نشان دادند.

رافائل مارتینتی رئیس فیلا در این باره گفت: انتظار چنین برخوردی را نداشتم. ایمیل‌های فراوانی از سوی ایرانی‌ها به دست من رسید که مضمون خیلی تندی داشت.

وی ادامه داد: همه کشورها را به عنوان رئیس فیلا به یک چشم می‌بینیم اما در حملات مرا خطاب قرار دادند و انتقادها به سوی من بود. انتظار چنین عکس العمل تندی را از سوی ایرانی‌ها نداشتم.

محمد علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک هم در این باره گفت: مارتینتی از این موضوع بسیار ناراحت است چون ایمیل‌های زیادی او را مورد هجمه قرار داده است، ولی ما با جدیت پیگر ناداوری در دیدار عبدولی هستیم.

وی ادامه داد: به مارتینتی گفتم اگر ایمیلی هم از سوی هواداران کشتی برای شما ارسال می‌شود از روی ناراحتی است. روابط فدراسیون کشتی ایران و فیلا مانند گذشته روابط خوب و صمیمانه است. از علاقمندان کشتی هم خواهش می‌کنیم اگر اعتراضی دارند اجازه دهند از مجاری قانونی پیگیری شود و  از بیان توهین خودداری کنند.

 

ایمیل‌های اعتراضی ایرانی‌ها به رئیس فدراسیون جهانی کشتی

پس از ناداوری در حق سعید عبدولی در دیدار مقابل فرنگی‌کار فرانسوی ایمیل‌های اعتراضی فراوانی به رئیس فدراسیون جهانی کشتی ارسال شد.
به گزارش سیتنا، پس از شکست سعید عبدولی فرنگی‌کار وزن 66 کیلوگرم کشورمان در دیدار یک چهارم نهایی مقابل کشتی‌گیر فرانسوی که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان با ناداوری همراه بود خیل عظیمی از علاقمندان ایرانی با ارسال ایمیل‌های اعتراضی به رئیس فدراسیون جهانی کشتی نارضایتی خود را از این بی عدالتی نشان دادند.

همچنین علاقمندان کشتی با ایجاد صفحات اعتراضی در فضای مجازی علیه ایهار برل (BREL Ihar) داور بلاروسی اعتراض خود را به عملکرد این داور نشان دادند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-07 20:26

افزودن دیدگاه جدید