کد مطلب: 

3492

پاسخ دفتر حضرت آیت الله سیستانی به شبهات درباره سریال «امام الفقهاء»

دفتر حضرت آیت الله العظمی سیدعلی حسینی سیستانی، مرجع تقلید شیعیان، به پرسش و شبهاتی درباره نظر ایشان و اخبار مربوط به موافقت با پخش سریال «امام الفقهاء» و به تصویر کشیده شدن چهره مبارک امام صادق (ع) پاسخ داد.


به گزارش سیتنا، در پرسش مطرح شده از دفتر حضرت آیت الله العظمی سیستانی که در اختیار شفقنا قرار داده شده، آمده است: در برخی رسانه ها خبر موافقت حضرت آیت الله العظمی سیدعلی سیستانی با متن سریال «امام الفقهاء» منتشر شده است که در طول ماه مبارک رمضان از شبکه تلویزیونی «العراقیة» پخش می شود.

 

به نوشته این رسانه ها، حضرت آیت الله سیستانی اجازه ی به تصویر کشیده شدن چهره امام صادق(ع) در این سریال را صادر کرده است؛ آیا این موضوع صحت دارد؟
دفتر حضرت آیت الله العظمی سیدعلی سیستانی پاسخ داده است: آنچه در این زمینه از سوی رسانه ها منتشر شده است، صحت ندارد و متن این سریال پیش از پخش آن، به هیچ وجه به حضرت آیت الله سیستانی ارائه نشده است و ایشان هیچ گونه اجازه ای درباره به تصویر کشیدن چهره بازیگری که نقش یکی از معصومین(ع) را در این سریال ایفا می کند، صادر نکرده است و دیگر سخنانی که در این زمینه از حضرت آیت الله سیستانی نقل شده است، عاری از صحت بوده و اشتباه است.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-07 13:59

افزودن دیدگاه جدید