کد مطلب: 

3442

آمار دقیق مشترکان تلفن ثابت در استان تهران و البرز

قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به آمار تعداد مشترکین تلفن ثابت در استان تهران و البرز گفت: هفت میلیون و 144 هزار و 621 شماره در استان تهران و البرز مشغول به کارند.

به گزارش سیتنا، ابراهیم یافتیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تعداد مشترکین استان تهران که بیشترین مشترکین تلفن ثابت را دارند گفت: تاکنون شش میلیون و 215 هزار و 980 شماره در استان تهران و 928 هزار و 641 شماره در استان البرز مشغول به کار و فعال‌اند.

وی با اشاره به محدودیت فروش خط تلفن ثابت به افراد بیان کرد: محدودیتی در فروش خطوط تلفن ثابت نداریم، اما برای امنیت بیشتر و جلوگیری از برخی سوء استفاده‌های احتمالی کمی کنترل انجام می‌شود.

یافتیان با اشاره به این‌که فروش فیش و خطوط تلفن از درآمدهای شرکت مخابرات است، گفت: فروش فیش‌ها برای کلیه افراد آزاد بوده و ممکن است فردی برای مجتمع تجاری‌اش متقاضی تعداد زیادی شماره باشد و نمی‌توان برای او محدودیت ایجاد کرد.

وی در پاسخ به این که در برخی مواقع شماره‌ها به دلیل اداری و تجاری بودن به قیمت بالاتری فروخته می‌شوند اظهار کرد: مخابرات همه خطوط را به یک قیمت می‌فروشد و گاهی ممکن است در واگذاری شماره‌ها میان افراد این مبالغ بیش‌تر هم به فروش رود اما جابه‌جایی شماره افراد با کمی هزینه برای متقاضیان روبرو است.

قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران تاکید کرد: قیمت خرید یک خط تلفن ثابت بالغ بر 50 هزار تومان است که چهار یا پنج درصد مالیات بر ارزش افزوده که توسط دولت گرفته می‌شود به متقاضیان واگذار می‌شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-03 13:01

افزودن دیدگاه جدید