کد مطلب: 

3425
انتشار جزئیات عروسی مختلط پسر پدرخوانده‎ی موبایل ایران!
انتشار جزئیات عروسی مختلط پسر پدرخوانده‎ی موبایل ایران!

در پی درج خبری در ستون اخبار فوری روزنامه جوان در تاریخ ۳۱ تیر با عنوان «عروسی به سبک اشراف‌زادگان باکینگهام» که در آن به مراسم عروسی فرزند یکی از کلان سرمایه‌داران اشاره شده بود، خبرنگار جوان به جزئیات بیشتری از این خبر دست یافت.

 

به گزارش سیتنا، یک منبع مطلع در این باره گفت: آقای «الف» کلان سرمایه‌دار مورد نظر از بستگان یکی از اعضای مرکزیت گروهک تروریستی منافقین است که در یکی از باغ‌های تهران عروسی بسیار مفصلی با هزینه‌های میلیاردی برای فرزندش ترتیب داده بود. این فرد صاحب امتیاز و وارد کننده یکی از برندهای معروف گوشی تلفن همراه در ایران است که با پول و سرمایه هنگفتی که دارد، برخی از نمایندگان سابق و مسئولان را نمک‌گیر کرده تا از طریق این ارتباطات حاشیه امنی برای خود ایجاد نماید.

 

در روز برگزاری مراسم عروسی در یکی از باغ‌های شمال شهر تهران، مأموران انتظامی پس از دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر برگزاری مراسم نامتعارف و مختلط، وارد عمل شدند که پس از درگیری محافظان باغ با نیروهای ناجا شماری از شرکت کنندگان توسط مأموران انتظامی دستگیر و به کلانتری منتقل شدند، لیکن با نفوذی که این کلان سرمایه‌دار با مراکز قدرت داشته نه تنها متهمان بازداشت نمی‌شوند بلکه آزاد شده و مأموران کلانتری به اتهام ورود به حریم خصوصی تحت پیگرد قرار می‌گیرند!

گفتنی است در این مراسم که عروس از یک خانواده انگلیسی انتخاب شده بود، 120 میهمان انگلیسی حضور داشته‌اند و مراسم کاملاً غیر ایرانی، به صورت مختلط و همراه با سرو مشروبات الکلی بوده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-08-01 20:22

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
متاسفم که مشکلات اقتصادی بین شما و دین فاصله انداخته است .کار حرام ،حرام است .چه موافق دولت باشی و چه مخالف .مگر اینکه مسلمان و پایبند به احکام دین مقدس اسلام نباشی .
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
خب حسودی تو هم بور برگزار کن
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید