کد مطلب: 

3369

همراه اول همراه مشترکین در المپیک 2012 لندن

همراه اول با ارائه‎ی سرویس‎های ارزش افزوده‎ی ویژه، به استقبال المپیک  لندن رفت.
به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران ، اپراتور اول همگام با حضور تیم های ورزشی کشور در المپیک 2012 لندن، به منظور بهره مندی هموطنان ورزش دوست از تازه ترین اخبار المپیکی، بسته های ویژه ای از خدمات پیامکی المپیک را به مشترکین خود عرضه می‎کند.
مشترکین همراه اول با دو بسته ویژه المپیک خدمات پیامکی همراه اول، در جریان لحظه های داغ و سرنوشت ساز این رویداد بزرگ جهانی قرار می گیرند.
در بسته نخست «روزنگار»، «اخبار و حواشی مسابقات»، «مسابقه» و «اتاق پیامکی المپیک» در نظر گرفته شده است که مشترکین علاقه مند می توانند جهت دریافت اخبار و حواشی بازی‎ها حرف M یا کلمه «المپیک»، روزنگار MD یا «روز»، مسابقه حرف C یا «مسابقه» و جهت عضویت در اتاق گفتگوی المپیک  CS یا کلمه «مدال» را به شماره 2050 پیامک کنند.
بسته دوم، شامل سرویس‎های متنوع «اخبار نتایج مسابقات، حاشیه ها و خبرهای ویژه، بیوگرافی بازیکنان و تیم ها، مجموعه های هواداران، نظرسنجی ها و مسابقات سرگرم کننده و مهیج» است. برای بهره مندی از سرویس های بسته دوم، مشترکین علاقه مند کافی است عدد 2012 را به شماره 2012 ارسال کنند.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش خدمات پیامکی پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir  مراجعه کنند.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-28 14:12

افزودن دیدگاه جدید