کد مطلب: 

332
شوهای مبتذل مجری سابق تلویزیون در شبکه ماهواره ای مجوزدار !
شوهای مبتذل مجری سابق تلویزیون در شبکه ماهواره ای مجوزدار !

رضا رشید پور مجری سابق تلویزیون که مدتی مدیریت یک روزنامه را نیز برعهده داشت . پس از قریب به 3 سال این روزها در مقابل دوربین یک شبکه ماهواره ای ظاهر شده است و می کوشد مخاطبان تازه ای را برای شبکه فراهم آورد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از فردا ، این امر اما این بار به بهای زیر پا گذاشتن اخلاقیات و موازین اجتماعی جامعه ایرانی صورت می گیرد . چند شب پیش رشید پور جوانی موزیسین را به  برنامه خود فراخواند و با او در باب موضوع «روابط دختر و پسر » به گفتگو پرداخت. گفتگویی که به سرعت رنگ ابتذال به خود گرفت و مهمان به درخواست رشید پور به نقل خاطرات خود از دوستی با دختران مختلف پرداخت و توضیح داد که چگونه در دبی به دختری شماره تلفن داده است! 

 

در این شو مبتذل که به برنامه آموزش چگونگی ایجاد ارتباط با جنش مخالف تبدیل شده بود رشید پور با طرح پرسش ها آنچنانی نظیر معنی «مخ زنی» چیست ؟ پسرها در دوستی با دختران در پی چه چیزی هستند و ...کوشید با تقلید ناشیانه از شوهای مبتذل غربی به برنامه خود رنگ و بویی جنجالی بدهد. در ایم میان مهمان برنامه هم عنان از کف داد و به طرح نظریات خاصی پرداخت و توضیح داد که در رابطه میان زن و مرد عاشق شدن به ازدواج ربطی ندارد. دوست داشتن می تواند جدا از دواج معنا یابد و ...!!

 

اما اوج ابتذال در آنجا اوج گرفت که وی به درخواست رشید پور یکی از اشعارش را که مضمونی مبتذل و شبه عاشقانه داشت خواند و رشید پور نیز با حالت خاصی به مهمان برنامه اش اینچنین گفت : با دخترهای دور و برت هم این طوری حرف می زنی ؟ و مهمان نیز گفت : نه من عادت دارم فقط این طور سخنان بشنوم نه آنکه به کسی بگویم!!

 

به نظر می رسد این گونه اقدامات جدای از آنکه چارچوب های شناخته شده اخلاقی جامعه ایرانی را هدف گرفته است.به نوعی بازی خوردن در یک سناریو سیاسی هم محسوب می شود. چه آنکه تاکنون بارها از حمایت یک جریان سیاسی منحرف داخلی از این سنخ اقدامات ضد فرهنگی سخن به میان آمده است. 

 

در این خصوص به نظر می رسد نهادهای نظارتی و به خصوص وزارت ارشاد نیز باید نظارت گسترده تری را اعمال نمایند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-17 21:25

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
واقعا که از اقای رشیدپور بعیداست.......
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید