کد مطلب: 

3317

طرح اینترنتی پادشاه عربستان برای حمایت از گروههای مخالف سوری

پادشاه عربستان سعودی در ادامه تلاشها برای جلوگیری از بازگشت امنیت و ثبات به سوریه، طرح گسترده ای را برای جمع آوری کمک های مالی در راستای حمایت از مخالفان سوری البته با استفاده ابزاری از مردم سوریه به راه انداخته است.

به گزارش سیتنا از مهر به نقل از الیوم السابع، عبدالله بن عبدالعزیز در ادامه همسویی با سیاستهای ضدسوری غرب طرح گسترده ای را برای حمایت از مخالفان سوری در اینترنت به راه انداخته است.

در روز نخست اجرای این طرح تاکنون 811 میلیون و 797 هزار و 121 ریال سعودی جمع آوری شده است. پادشاه عربستان سعودی در نخستین ساعت اجرای این طرح خود مبلغ 20 میلیون ریال و "سلمان بن عبدالعزیز" ولیعهد این کشور مبلغ 10 میلیون ریال سعودی به مخالفان سوری اهدا کرد.

اجرای طرح مذکور تا ساعت 3 بامداد روز جمعه ادامه خواهد داشت. رادیو و تلویزیون عربستان سعودی کمکهای مردمی به مخالفان سوری را به طور گسترده در سرتاسر عربستان پوشش می دهد، شبکه العربیه هم تبلیغات گسترده ای را در این زمینه با هدف بهبود وجهه رژیم عربستان و منحرف کردن افکارعمومی از نقش آشکار سعودی در ادامه بی ثباتی در سوریه از طریق حمایت تسلیحاتی از گروههای مخالف و القای طرفداری آن از مردم سوریه به راه انداخته است.

پرداخت حقوق به گروه های مسلح سوری، تشویق نظامیان ارتش سوریه برای جدا شدن از آن و تجهیز تسلیحاتی مخالفان سوری از جمله اقداماتی است که عربستان سعودی و دیگر کشورهای عربی با هدف برهم زدن امنیت و ثبات سوریه تاکنون انجام داده اند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-24 14:09

افزودن دیدگاه جدید