کدخبر :3250 پرینت
28 تیر 1391 - 15:53

مزه پرانی فرناز تقی زاده در فیس بوک+ عکس

متن خبر
در بحبوحه گرانی قیمت مرغ در ایران به سبب تحریم های اقتصادی و همچنین سوء مدیریت مدیران رده بالا، فرناز تقی زاده که گویی در کشوری که او ساکن است خبری از گرانی و افزایش قیمت ها نیست این چنین برای مخاطبان ایرانی مزه پرانی می کند.
به گزارش سیتنا، چندی پیش «آرش سیگارچی» از صدای آمریکا که برای تهیه گزارش به اروپا مسافرت می کند، در جریان این سفر از گرانی اجناس و کالا در کشورهای اروپایی اظهار تعجب می کند و در همین خصوص نوشتاری با عنوان «اینجا همه چی گران است آقا، گران» را در وبلاگ خود منتشر می کند (رجوع به مقاله آرش سیگارچی).
 
 

کارمندان بی بی سی فارسی از ترس اینکه مبادا با تهیه گزارش درباره اوضاع اقتصادی انگلستان، امنیت شغلی شان متزلزل شود هیچ گونه گزارشی در این خصوص منتشر نمی کنند، این در حالی است که در جریان ناآرامی های انگلیس که انعکاس جهانی را در پی داشت و اکثر رسانه های خبری تصاویر و فیلم های درگیری میان معترضان و نیروهای پلیس را پخش می کردند،تلویزیون بی بی سی فارسی تنها در این خصوص اعلام کرد جوانان معترض دزد و بی سرو پا هستند و برای غارت منازل و مغازه ها به خیابان آمده اند!
حال با وقوع چنان حادثه ای که بازتاب جهانی را به همراه داشت، بی بی سی فارسی چنین عکس العملی نشان می دهد،بعید نیست در مورد اوضاع اقتصادی و گرانی اجناس و کالاها چنین رویکردی داشته باشد!
انتهای پیام
نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.