کد مطلب: 

3199
ششمین کنفرانس انجمن جهانی‌ ارتباطات در زامبیا برگزار شد
ششمین کنفرانس انجمن جهانی‌ ارتباطات در زامبیا برگزار شد

ششمین کنفرانس جهانی ارتباطات با مدیریت پروفسور یحیی کمالی‌پور رییس ایرانی دپارتمان هنرهای خلاق و ارتباطات دانشگاه پوردوی ایالت متحده آمریکا و بنیانگذار انجمن جهانی ارتباطات‌ در شهر لوساکا زامبیا برگزار شد.

 

به گزارش سیتنا و بر اساس گزارش دبیرخانه دائمی همایش روابط‌عمومی الکترونیک، در ششمین کنفرانس انجمن جهانی ارتباطات بیش از یکصد دانشجو، استاد دانشگاه، خبرنگار،محقق بهداشت و محیط زیست و سیاست مدار، از جمله وزیر اطلاعات و رادیو، تلویزیون زامبیا و سفیر کشور آفریقای جنوبی، در ساختمان جدید دولت که مخصوص برگزاری کنفرانس‌ها احداث شده، حضور داشتند.

 

بنا بر این گزارش در این کنفرانس علاوه بر پروفسور کمالی‌پور، سخنرانان از ۱۶ کشور جهان به بررسی و تشریح ابعاد مختلف ارتباطات، سیاست، محیط زیست، و بهداشت در آفریقا پرداختند.  

 

در مراسم آغازین کنفرانس، فکسن شمندا وزیر اطلاعات و رادیو، تلویزیون زامبیا، سخنرانی‌ کرد. همچنین پروفسور کمالی پورنیزگزارش مبسوطی از فعالیت های انجام شده و در دست انجام این انجمن ارائه و نوید داد که کنفرانس بعدی در نوامبر سال ۲۰۱۳ در کشور کانادا و شهر اوتاوا برگزار خواهد شد.  این کنفرانس به مدت ۳ روز و از تاریخ ۹  الی‌ ۱۲ جولای برگزار و بیش از ۲۷ مقاله علمی‌ ارائه شد.

 

ششمین کنفرانس انجمن جهانی ارتباطاتف بازتاب فراوانی در رسانه‌ها، از جمله رادیو، تلویزیون، و روزنامه ‌های زامبیا داشت.

 

گفتنی است پروفسور یحیی کمالی‌ پور در اردیبهشت ماه سال جاری برای حضور در هفتمین همایش روابط عمومی الکترونیک و مراسم رونمایی از کتاب زندگی نامه اش با عنوان مسافر دهکده جهانی به ایران سفر کرده بود. این کتاب در کمتر از یک ماه به چاپ دوم رسید.

پروفسور کمالی پور شخصیتی جهانی در حوزه ارتباطات است.

 

پنجمین کنفرانس سالانه انجمن جهانی ارتباطات، سال گذشته در مالزی برگزار شده بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-15 09:02

افزودن دیدگاه جدید