کد مطلب: 

3133

ابلاغ حکم تعلیق مجری برنامه‎ی پارازیت صدای آمریکا

حکم تعلیق مجری برنامه پارازیت در صدای آمریکا به وی ابلاغ شده است.


به گزارش سیتنا به نقل از کیهان، به گزارش وب سایت رادیو کوچه که توسط شماری از عناصر فراری مدیریت می شود، همکاری کامبیز حسینی با صدای آمریکا روز پنجشنبه گذشته از سوی بخش اداری این رسانه به حالت تعلیق درآمده است.

«رادیو کوچه» خبر داد: پس از دوره طولانی قطع برنامه پارازیت، قرار بود این برنامه مجددا روی آنتن رود اما، کامبیز حسینی به واشنگتن احضار و حکم تعلیق خود را دریافت کرده است.

این گزارش خاطرنشان می کند: در پی تنش بین کامبیز حسینی و سامان اربابی (تهیه کننده پارازیت) این برنامه به حالت تعلیق درآمد. این درست در شرایطی است که پس از طی دوران طولانی از قطع این برنامه بناست در مردادماه امسال مجدداً «پارازیت» بر روی پخش قرار بگیرد.

بنابر خبرهای رسیده علی رغم تعیین زمانی برای پخش، پس از استقرار تیم پارازیت در استودیو جدید صدای آمریکا در نیویورک و آماده سازی برنامه اول که از این استودیو پخش خواهد شد، آقای حسینی با احضار به واشنگتن حکم تعلیق فعالیت خود را دریافت کرده است.

رادیو کوچه با اشاره به حوادث چند ماه پیش صدای آمریکا نوشت: آن زمان با تشکیل دو گروه و تبدیل آن به دو برنامه موازی به نام های «پارازیت» و «پارازیط» در واقع صدای آمریکا خود به رقابت با خود پرداخت اما به دلیل عدم ادامه تنش ها، تولید «پارازیط» متوقف شد و گروهی متشکل از اربابی و آرش سبحانی برنامه ای با عنوان «آنتن» را بر روی آنتن بردند.

پیش از این برخی همکاران صدای آمریکا نظیر جمشید چالنگی و محسن سازگارا از این رسانه اخراج شده اند. گفته می شود امیرعباس فخرآور در اخراج برخی نیروها از VOA نقش فعالی را در کنار مدیریت این رسانه ایفا می کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-08 14:56

افزودن دیدگاه جدید