کدخبر :296230 پرینت
03 تیر 1403 - 07:59

واردات دو میلیون گوشی تلفن همراه به کشور در بهار ۱۴۰۳

رئیس کل گمرک ایران اعلام کرد که دو میلیون و ۴۹ هزار و ۲۷۹ دستگاه گوشی تلفن همراه در سه ماهه اول سال جاری به دو شیوه تجاری و مسافری از گمرکات ترخیص و وارد کشور شد.

متن خبر

به گزارش سیتنا،محمد رضوانی‌فر از واردات دو میلیون و ۴۹ هزار و ۲۷۹ دستگاه گوشی تلفن همراه طی سه ماهه اول سال جاری به دو شیوه تجاری و مسافری به کشور خبر داد و اظهار داشت: ارزش این تعداد گوشی تلفن همراه وارداتی در این مدت را ۵۲۷ میلیون و ۵۰۹ هزار دلار اعلام کرد.

معاون وزیر اقتصاد افزود: از مجموع گوشی تلفن همراه وارداتی به کشور در سه ماهه امسال، یک میلیون و ۹۵۰ هزار و ۴۸۳ دستگاه به شیوه تجاری و ۹۸ هزار و ۷۹۶ دستگاه به شیوه مسافری وارد کشور شده است.

وی با اشاره به اینکه مجموع واردات گوشی تلفن همراه به شیوه تجاری و مسافری در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش روبرو بوده است، اظهار داشت: واردات گوشی تلفن همراه در این مدت به لحاظ تعداد ۲۷ درصد و از حیث ارزش هشت درصد کاهش نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش، آمار واردات گوشی تلفن همراه در این مدت شامل ردیف تعرفه ۸۵۱۷۱۳۹۰ به شرح گوشی های تلفن همراه هوشمند و کد تعرفه ۸۵۱۷۱۴۲۰ به شرح گوشی تلفن همراه با صفحه کلید غیر لمسی می باشد.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.