کد مطلب: 

2961

"شما" شبکه‎ی گردشگری است

مدیر جدید شبکه شما با اشاره به اینکه وظیفه این شبکه انعکاس توانمندی‌ها، زیبایی‌ها، فرهنگ، آداب و رسوم و ... اقوام مختلف است، گفت: شعار جدید شبکه "شما شبکه ملی استان‌ها شبکه گردشگری" است.

به گزارش سیتنا، مسعود احمدی افزادی، مدیر جدید شبکه شما درباره انتخاب شعار "شما شبکه ملی استان‌ها شبکه گردشگری" به خبرنگار مهر گفت: با توجه به اینکه شبکه شما به عنوان شبکه ملی استان‌ها فعالیت می‌کند، بنابراین وظیفه اصلی این شبکه انعکاس توانمندی‌ها، زیبایی‌ها، فرهنگ‌ها، آداب و سنن، لهجه و زبان، گویش‌ها و زیبای‌های مراکز کشور است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر رویکرد این شبکه معرفی مفاخر استان‌ها، نخبگان جوان، آثار و معاصر فرهنگی است. بنابراین با توجه به این رویکرد و با تصویب شوراهای راهبردی شبکه و معاونت استان‌ها، شبکه گردشگری برای شبکه شما انتخاب شد.

مدیر شبکه شما اشاره کرد: شبکه شما شبکه ایران است. شبکه شما با همه تنوع، ویژگی‌ها، استعدادها، ظرفیت‌ها، بالندگی و با همه دیدنی‌هایش شبکه گردشگری است. شبکه همدلی اتحاد ایرانیان در همه جا است. هر چه زیبایی و طراوات با صفایی در کشور داریم و ظرفیت پوشش همه این موارد در شبکه‌های سراسری فراهم نمی‌شود، در شبکه شما منعکس می‌شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-06-20 12:45

افزودن دیدگاه جدید