کدخبر :296095 پرینت
31 خرداد 1403 - 06:18

شماره 105 ماهنامه نسل چهارم منتشر شد؛ نگاه ویژه به «نحوه اتصال و دسترسی کاربران به اینترنت در سال 2024»

شماره‌ 105 ماهنامه‌ «نسل چهارم» به دو زبان فارسی و انگلیسی، ویژه‌ خردادماه 1403 با نگاه ویژه به «نحوه اتصال و دسترسی کاربران به اینترنت در سال 2024» منتشر و در سراسر کشور توزیع شد.

متن خبر

به گزارش سیتنا، صد و پنجمین شماره ماهنامه‌ نسل چهارم به دو زبان فارسی و انگلیسی، ویژه‌ خردادماه 1403 با نگاه ویژه به «نحوه اتصال و دسترسی کاربران به اینترنت در سال 2024» منتشر شد.

احمد نیرومند، مسئول کمیسیون تحول دیجیتال سازمان نظام صنفی رایانه کشور، در سرمقاله این شماره از ماهنامه به بحث «تحول دیجیتال و اقتصاد خرد» پرداخته است.

دکتر داوود ادیب، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران در یادداشت ماه شماره 105 ماهنامه نسل چهارم به موضوع «پیشنهادهایی به پلیس راهور در نحوه استفاده از هوش مصنوعی» پرداخته است.

«نحوه استفاده کاربران از اینترنت در سال 2024» موضوع دیگری است که در گام نخست این شماره از ماهنامه به آن پرداخته شده است.

در بخش خصوصی این شماره از ماهنامه با دکتر متین هاشمی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان هوش مصنوعی ابر، پیرامون «اجرای عملیات ساخت و تجهیز دیتاسنتر اختصاصی هوش مصنوعی در فرودگاه پیام» به گفت‌وگو نشستیم.

در کنکاش شماره 105 ماهنامه نسل چهارم موضوع «بررسی ترافیک اینترنت دستگاه‌های تلفن همراه در سال ۲۰۲۴ با نگاهی به توسعه 5G» مورد بررسی قرار گرفته است.

گزارش ماه این شماره ماهنامه به موضوع «بررسی انواع روش‌های اتصال به اینترنت در آمریکا» پرداخته است.

«بررسی هزینه اشتراک اینترنت پرسرعت فیبرنوری در سایر کشورها» موضوعی است که در گزارش ویژه این شماره از ماهنامه به آن پرداخته شده است.

در مقاله شماره 105 ماهنامه نسل چهارم، به موضوع «اهمیت لندتک برای بانک‌ها، وام‌دهندگان و مؤسسات مالی» پرداخته شده است.

سایر بخش‌های متنوع این شماره از ماهنامه مشتمل بر گام نو، یک گام به جلو، داخل گود، بازار و آنسوی مرزها می‌باشد که می‌توانید فایل پی‌دی‌اف را در ذیل ببینید.

صاحب امتیاز و مدیرمسوول این ماهنامه "مسعود فاتح"، رئیس شورای سیاست گذاری دکتر "مهدی ادیبان"، سردبیر "مونا ارشادی فر" و دبیر تحریریه "زهرا طاهری" می باشند.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.