کد مطلب: 

295212

عرضه ساعت هوشمند بدون اینترنت ویژه کودکان

ساعت هوشمند مخصوص کودکان هواوی به دستگاه Watch5 Pro افزوده شده و ویژگی های نوینی برای اتصال کودکان به اینترنت و همچنین ایمن نگه داشتن آنها فراهم می کند.
عرضه ساعت هوشمند بدون اینترنت ویژه کودکان

به گزارش سیتنا، گجت هوشمند هواوی که دارای فناوری موقعیت یابی آفلاین و تماس ویدئوییChanglian است، با قیمتی ارزان ارائه می شود.

سری جدید این ساعت دارای طراحی اسپرت با یک بند سیلیکونی راحت است. یک ویژگی خاص در این زمینه توانایی ردیابی مکان کودک حتی در زمان خاموش بودن دستگاه یا قرار گرفتن کاربر در اماکنی با سیگنال ضعیف است. برای این منظور از فناوری شبکه Find هواوی استفاده شده است.

ساعت هوشمند Watch 5 New Edition هواوی ورای جی پی اس از هوش مصنوعی موقعیت یابی 10 لایه ای برای دقت بیشتر استفاده می کند. با کمک فناوری های گفته شده موقعیت یابی در فضاهای سرپوشیده در پنج هزار مکان در سراسر چین و همچنین ثبت تاریخچه ردیابی و شخصی سازی حوزه های ایمن در دستگاه فراهم می شود. همچنین هنگامیکه کودک در حوزه هایی از پیش تعیین شده در مدرسه یا خانه وارد یا از آنها خارج می شوند، والدین مطلع شوند.

از سوی دیگر با کمک تماس های ویدئوییChanglian والدین به راحتی می توانند با کودکان در ارتباط باشند. این قابلیت به کودک امکان می دهد به دستگاه های مختلف پیامک ارسال و دریافت کند.

این ساعت هوشمند باتری 800 میلی آمپری دارد که عمر شارژ آن طولانی است و از قابلیت شارژ مغناطیسی سریع پشتیبانی می کند. همچنین دستگاه گواهینامه ضد آبIPX8 دارد. حتی با کمک ساعت هوشمند هواوی می توان از طریق کدهای QR وی چت و Alipayپرداخت انجام داد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-05-27 14:47

افزودن دیدگاه جدید