کد مطلب: 

295112

آیا صندوق قابل معامله در بورس اتریوم تایید شد؟

در حالی که مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم را تایید کرد.
آیا صندوق قابل معامله در بورس اتریوم تایید شد؟

به گزارش سیتنا، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) این صندوق‌ها را تایید و خاطرنشان کرد که تایید سریع تغییرات قوانین پیشنهادی در فهرست و سهام تجارت محصولات مبادله مبتنی بر اتر را صادر کرده است.

به نقل از مارکت، قبل از شروع معاملات از طریق این صندوق‌ها، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا باید اظهارنامه‌های ثبت‌نام صادرکنندگان را به آنها اعطا کند که به S-۱ معروف هستند و ممکن است چند هفته طول بکشد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۸۷ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۸۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۳۷ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۳.۵۶ میلیارد دلار است که ۴۱.۴۲ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۷.۰۶ میلیارد دلار است که  ۸.۴۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۷۸.۱۸ میلیارد دلار است که ۹۳.۵۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-05-25 12:43

افزودن دیدگاه جدید