کد مطلب: 

2945

دستگیری عاملین فروش محصولات غیر مجاز بهداشتی در فضای وب

پلیس فتا هشدار داد: خرید و فروش هرگونه اقلام غیر مجاز دارویی و بهداشتی در فضای مجازی جرم تلقی شده و پلیس با عاملین آن برخورد می‌نماید.


به گزارش سیتنا، رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: در راستای شناسایی وب‌سایت‌های غیر مجاز بالاخص فروشگاه‌های اینترنتی، در جهت کاهش تخلفات و جرایم در فضای مجازی، کارشناسان پلیس فتا حین گشت زنی‌ها در اینترنت، وب‌سایتی را شناسایی که اقدام به تبلیغ و فروش محصولات غیر مجاز بهداشتی نموده بود. لذا مامورین تحقیقات خود را آغاز و نهایتاً متهم را شناسایی و طی اقدامی منزل متهم مورد بازرسی قرار گرفته و حین دستگیری وی کلیه اسناد و مدارک فروش و کیس‌های موجود به یگان انتقال داده شد.

 

در ادامه دو همدست متهم نیز دستگیر و در بازبینی از کیس‌های ضبط شده مقادیر زیادی فیلم و تصاویر مستهجن دیده، لذا سریعاً به اداره ارشاد ارسال گردید.

 

پلیس فتا به هموطنان توصیه نمود به هیچ عنوان از وب‌سایت‎هایی که دارای مجوز نمی‌باشند و یا کالاهای بهداشتی و آرایشی غیر مجاز به فروش می‌رسانند، خرید ننمایند. زیرا ممکن است این وب‌سایت‌ها صرفاً جهت کلاهبرداری از شما بوده و کالاهایی غیر بهداشتی ارسال نمایند و یا کالایی در قبال پرداخت وجه ارسال ننمایند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-06-18 10:52

افزودن دیدگاه جدید