کد مطلب: 

292129

سه سامانه تجزیه هوشمند انواع مرسولات پستی افتتاح شد +تصاویر

وزیر ارتباطات در راستای هوشمندسازی شبکه پستی کشور، سه سامانه تجزیه هوشمند برای انواع مرسولات پستی را در مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور افتتاح کرد.
سه سامانه تجزیه هوشمند انواع مرسولات پستی افتتاح شد +تصاویر

به گزارش سیتنا، امروز (یکشنبه) با حضور عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و محمود لیایی مدیرعامل شرکت ملی پست، سه سامانه تجزیه هوشمند انواع مرسولات پستی در مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور افتتاح شد.
بر اساس این گزارش به طور میانگین روزانه و در ۳ شیفت صبح، عصر و شب بالغ بر ۴۲۰ هزار انواع مرسولات به صورت دستی و مکانیزه در مرکز تجزیه و مبادلات لشگر پردازش می شود که با افتتاح این سیستم ها، حداقل ظرفیت تجزیه هوشمند ۲۲ هزار مرسوله در ساعت امکان پذیر می شود و در آینده نزدیک به ظرفیت ۴۰ هزار تجزیه مکانیزه در ساعت خواهد رسید.
سیستم های هوشمند سورتینگ برای تجزیه انواع مرسولات شامل پاکت، بسته‌های کوچک و جوف طراحی شده‌اند و به دلیل فناوری های بکار رفته در  آن ها با یکبار اسکن، فرآیند ثبت ورود مرسوله انجام و و امکان تجزیه مرسولات تا بیش از ۱۵۰ مقصد درج شده بر روی بارکد را ایجاد می‌نمایند.
از مزایای این سیستم ها می توان اشاره کرد به: اشغال مساحت کمتر، افزایش سرعت سیر مرسولات، کاهش بی‌ترتیبی‌های پستی و افزایش کیفیت خدمات، اسکن ورود و خروج تمامی مرسولات و ایجاد امکان رصد لحظه‌ای سیر مرسولات، کاهش هزینه (منابع انسانی، تجهیزات اداری و ملزومات مصرفی)، عدم نیاز به کاربر بواسطه اتومایز شدن اطلاعات، کاهش مدت سیر مرسولات، کنترل و نظارت سیستمی و کاهش وابستگی به نیروی انسانی.
اضافه می شود طراحی و تولید این سیستم‌ها توسط سه شرکت دانش‌بنیان و با توان داخلی و بر اساس جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا صورت گرفته است.
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2024-03-10 14:45

افزودن دیدگاه جدید