کد مطلب: 

2919

بازگشت «احسان علیخانی» به تلویزیون

احسان علیخانی مجموعه نمایشی «در همین نزدیکی» را برای پخش از شبکه دو سیما تهیه می‌کند.

به گزارش سیتنا به نقل از خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پس از اینکه شبکه سه سیما تصمیم گرفت برنامه «ماه عسل» خود را از جدول پخش این شبکه در ماه رمضان خارج کند، احسان علیخانی برای تولید برنامه‌ای جدید که در امتداد آخرین ماه عسل وی است، ساخت و تهیه برنامه «در همین نزدیکی» را این بار برای شبکه دو سیما در دستور کار خود قرار داد.

 

خبرگزاری فارس: «احسان علیخانی» برای شبکه دو مجموعه نمایشی می‌سازد

 

بنا بر این گزارش، در همین راستا روابط عمومی شبکه دو سیما ضمن انتشار خبری اعلام کرد: «احسان علیخانی» مجری توانای کشورمان بعد از اجرای برنامه ویژه سال تحویل سال 1391 در شبکه دو سیما که با استقبال زیادی هم مواجه شد همکاری دیگری را با این شبکه آغاز خواهد کرد.

مجموعه نمایشی «در همین نزدیکی» به تهیه کنندگی احسان علیخانی برای پخش در سال 1392 در 26 قسمت 45 دقیقه ای تهیه و تولید خواهد شد.

این مجموعه نمایشی که شامل داستان های مستند و واقعی است در شهرهای مختلف کشورمان تصویربرداری می شود و از حضور بازیگران زیادی هم بهره خواهد برد. موضوعات این مجموعه همگی بر گرفته از داستان های واقعی است که می تواند بر جذابیت این کار بیفزاید. «در همین نزدیکی» در مرحله تحقیق است وبه زودی نگارش آن آغاز خواهد شد.

«در همین نزدیکی» اسم موقت این مجموعه است و نام قطعی برنامه و جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-06-15 18:21

افزودن دیدگاه جدید