کد مطلب: 

291768

امکان استفاده از قابلیت تماس صوتی و تصویری برای کاربران «ایکس» میسر شد

شبکه اجتماعی X اعلام کرد که در راستای هدف ماسک برای تبدیل X به یک «اپ همه‌کاره»، ویژگی‌های تماس صوتی و تصویری را در دسترس همه کاربران خود قرار خواهد داد.
تماس صوتی و تصویری

به گزارش سرویس بین الملل سیتنا، شبکه اجتماعی X (که پیش از این با نام توییتر شناخته می‌شد) اعلام کرد ویژگی‌های تماس صوتی و تصویری را در دسترس همه کاربران خود قرار خواهد داد.

ایلان ماسک، مالک X، پیش‌تر در فوریه امسال اعلام کرده بود که در آینده نزدیک استفاده از شماره تلفن همراه خود را متوقف خواهد کرد و تنها از X برای پیام‌رسانی و تماس‌های تصویری و صوتی استفاده خواهد نمود.

ویژگی‌های جدید X آن را به یک رقیب برای واتس‌اپ و سایر برنامه‌های مشابه تبدیل می‌کند که امکان تماس صوتی و تصویری اینترنتی را فراهم می‌آورند.

این تحول در راستای هدف ماسک برای تبدیل X به یک «اپ همه‌کاره» مانند وی‌چت چین است.

برای استفاده از این ویژگی‌ها، کاربران باید حداقل یک بار با طرف مقابل در X تبادل پیام کرده باشند. همچنین، کاربران می‌توانند تنظیماتی را برای کنترل افرادی که می‌توانند با آنها تماس بگیرند، اعمال کنند.

برای شروع تماس، کاربر باید به بخش پیام‌های مستقیم X برود و روی نماد تلفن ضربه بزند. در این صورت، درخواست تماس برای طرف مقابل ارسال خواهد شد و او می‌تواند آن را قبول یا رد کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2024-03-02 13:20

افزودن دیدگاه جدید