کد مطلب: 

288159

شکایت از رونالدو به دلیل تبلیغ یک صرافی ارز دیجیتال!

کریستیانو رونالدو، ستاره دنیای فوتبال، که یک قرارداد همکاری چندساله را با صرافی ارزدیجیتال بایننس امضا کرده و بارها به تبلیغ این صرافی پرداخته، حالا با یک شکایت دسته جمعی مواجه شده است. شاکیان مدعی هستند که از تبلیغ بایننس توسط رونالدو متحمل ضرر شده‌اند!
شکایت از کریستیانو رونالدو به دلیل تبلیغ صرافی ارز دیجیتال!

به گزارش سیتنا به نقل از فوربز، مالباختگان از رونالدو به دلیل تبلیغ برای بایننس شکایت کردند و خواستار دریافت یک میلیارد دلار خسارت هستند.

این شکایت در ‌دادگاه فدرال در میامی ایالت فلوریدا، یک هفته پس از آن مطرح می‌شود که بایننس با اعتراف به نقض قانون رازداری بانکی، پذیرفت که بیش از چهار میلیارد دلار جریمه به آمریکا بپردازد.

کریستیانو رونالدو همکاری خود با بایننس را در سال ۱۴۰۱ آغاز کرد و به ایجاد مجموعه‌هایی از توکن‌های غیرقابل معاوضه «ان‌اف‌تی»، و تبلیغ برای آنها در شبکه‌های اجتماعی خود پرداخت که نزدیک به ۸۹۰ میلیون دنبال‌کننده دارد. ارزش برخی از این توکن‌ها پس از چند ماه به شدت کاهش یافت و باعث ضررهای هنگفت خریداران شد.

شاکیان مدعی هستند که رونالدو در تبلیغ و فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده بایننس مشارکت داشته است. به گفته آنها، این ستاره پرتغالی «با توجه به تجربیات سرمایه‌گذاری، و امکانات گسترده برای استفاده از مشاوران خارجی»، باید از نگرانی‌های بلقوه درباره فروش رمزارزهای ثبت‌نشده بایننس، احتمال کلاه‌برداری، یا تأثیر مشارکت خود در این جریان آگاه می‌بود.

این شکایت بصورت مستقیم به «تبلیغات شبکه‌های اجتماعی، مجموعه‌های توکن‌های غیرقابل معاوضه یا ان‌اف‌تی، و سایر فعالیت‌های تبلیغاتی» رونالدو با بایننس اشاره می‌کند.

به نوشته فوربز، ظاهرا همکاری رونالدو با این صرافی رمزارز همچنان ادامه دارد، زیرا او سه‌شنبه در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «ایکس» نوشت که «در حال تهیه چیزی برای بایننس» است. رونالدو و بایننس به درخواست فوربز برای اظهارنظر درباره این شکایت پاسخی ندادند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-11-30 14:17

افزودن دیدگاه جدید