کد مطلب: 

285819

حضور فعال رایتل در سمپوزیوم گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز

شرکت خدمات ارتباطی رایتل از نخستین سمپوزیوم گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز حمایت کرد.
حضور فعال رایتل در سمپوزیوم گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی رایتل، نخستین سمپوزیوم گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز به‌ همت دانشکده گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ با همکاری و حمایت بنیاد توسعه کسب و کار و شتاب‌دهنده فاخربوم و معاونت فناوری و کاربردی‌سازی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری برگزار شد.

این سمپوزیوم با هدف آشنایی با ظرفیت‌های همکاری در زیست‌بوم خلاق و دانش‌بنیان گردشگری و صنایع وابسته، شناسایی استارت‌آپ‌ها و مراکز نوآوری و خلاق فعال اکوسیستم گردشگری، جهت‌دهی به سیاست‌ها و برنامه‌های جاری صنعت گردشگری با شعار ملی هفته جهانی گردشگری «سفر به فردای ایران، با گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز» ۹ و ۱۰ مهرماه ۱۴٠۲ در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ، برگزار شد.

تقویت و توسعه انتقال فناوری‌های نوظهور گردشگری و صنایع وابسته، سرمایه‌گذاری سبز در صنعت گردشگری ایران و کارآفرینی و ایجاد اشتغال در جوامع محلی و مقاصد گردشگری ایران محورهای این رویداد است.

مخاطبان نیز مدیران و کارشناسان پارک‌های علم و فناوری، خانه‌های خلاق و نوآوری، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای گردشگری و صنایع وابسته، مدیران و کارشناسان تشکل‌ها و انجمن‌های علمی و صنفی گردشگری و صنایع وابسته و دانشجویان، پژوهشگران، دانش‌آموختگان و استادان رشته گردشگری و رشته‌های وابسته هستند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-10-04 10:40

افزودن دیدگاه جدید