کد مطلب: 

285594

کاهش هزینه سامانه‌های نوین آبیاری با ترویج جدیدترین فناوری‌ها

مجری طرح سامانه‌های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی، از برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی به منظور معرفی و ترویج آخرین فناوری‌های نوین حوزه آبیاری به نمایندگان و کارشناسان بخش کشاورزی به منظور کاهش هزینه‌ سامانه‌های آبیاری خبر داد.
فناوری‌

به گزارش سیتنا، فریبرز عباسی در اولین روز کارگاه آموزشی آشنایی با فن‌آوری‌های نوین در فیلترهای خودشوینده هوشمند و نسل جدید نوارهای آبیاری (تیپ) گفت: یکی از اهداف دفتر مجری طرح سامانه‌های نوین آبیاری، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی به منظور آشنایی کارشناسان با آخرین فناوری‌های حوزه آبیاری است.

وی افزود: دو تکنولوژی معرفی شده در این کارگاه آموزشی خوشبختانه توسط چند شرکت داخلی بومی‌سازی شده است و دفتر مجری طرح به منظور فراگیر شدن این فناوری‌های نوین درصدد است تا با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به ترویج آن در راستای کاهش هزینه‌های سامانه‌های نوین آبیاری کمک کند.

گفتنی است؛ کارگاه آموزشی آشنایی با فناوری‌های نوین در فیلترهای خودشوینده هوشمند و نسل جدید نوارهای آبیاری (تیپ) با حضور نمایندگان و کارشناسان بخش خصوصی و دولتی به مدت دو روز در معاونت آب و خاک در کرج برگزار می‌شود که آشنایی کارشناسان حوزه آب و خاک کشور با تکنولوژی فیلترهای خودشوینده هوشمند و نسل جددید نوارهای تیپ از اهداف اصلی این کارگاه دو روزه است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2023-09-28 08:38

افزودن دیدگاه جدید