کد مطلب: 

284045

پرداخت ارز به زائرین اربعین از طریق اپلیکیشن بله

فروش ارز به زائرین اربعین حسینی از روز شنبه (28 مرداد ماه) به‌ صورت 24 ساعته و در بستر اپلیکیشن بله بانک ملی ایران آغاز خواهد شد.
اپلیکیشن بله

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، فرآیند فروش ارز به متقاضیان به‌صورت 24 ساعته و در بستر اپلیکیشن بله بانک فراهم شده و امکان فروش به صورت حضوری وجود نخواهد داشت.

فروش ارز (اسکناس) به زائرین پنج سال به بالا (متولدین 1397/05/28 به قبل) حداکثر به مبلغ 200 هزار دینار عراق با نرخ فروش ارز اسکناس مندرج در سامانه ارزی ملی «سام» انجام و تا 14 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

مدارک مورد نیاز برای تحویل ارز در شعب انتخابی توسط متقاضیان برای زائرین بالای 15 سال با اصل کارت ملی و گذرنامه معتبر یا اصل کارت ملی و «برگه تردد اربعین» معتبر و برای زائرین بین پنج تا 15 سال با اصل شناسنامه خواهد بود.

سرپرستان خانوار می‌توانند به‌منظور تحویل ارز اربعین اعضای خانواده خود  (همسر و فرزندان) با ارائه اصل تمامی مدارک هویتی خود و اعضای خانواده در ایام غیر تعطیل و تا ساعت 15 به شعبه انتخابی مراجعه کنند.

درخواست فروش ارز برای افراد بالای 18 سال با کنترل تطابق شماره ملی، شماره موبایل و کارت بانکی صورت می پذیرد و افراد پنج تا 18 سال نیز می توانند با شماره همراه والدین یا اعضای خانواده خود اقدام به خرید ارز کنند.

لازم به ذکر است، ثبت اطلاعات در سامانه سنا در زمان فروش اینترنتی به‌صورت مکانیزه انجام می‌پذیرد و فروش ارز در سرفصل «ارز زیارتی اربعین» محدودیتی بابت فروش «ارز مسافرتی» در سال جاری برای متقاضیان ایجاد نمی کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.3 (3 رای)
سیتنا 5
2023-08-17 08:17

دیدگاه‌ها

تصویر کامیاب
تو شهر اراک هیچ شعبه ای واسه این موضوع معرفی نشده جالبه که اراک مرکز استان مرکزی هست دوستان!!
ارسال شده توسط کامیاب در 28 مرداد 02 - 19:04
تصویر Anonymous
متاسفانه امروز سامانه بله در مورد ارز اربعین غیرفعال است
ارسال شده توسط Anonymous در 28 مرداد 02 - 07:22

افزودن دیدگاه جدید