کد مطلب: 

283938

سلیمی، نماینده مجلس: وزیر ارتباطات درباره درآمد چند میلیاردی فروش فیلترشکن‌ها توضیح دهد

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: فضای بی‌ در و پیکر مجازی ایمان و اعتقاد جامعه را مورد هجوم قرار داده است و توضیح وزیر ارتباطات درباره درآمد چند میلیاردی ناشی از فروش فیلترشکن‌ها ضرورت دارد.
علیرضا سلیمی

به گزارش سیتنا، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: در آمریکا 217 قانون برای مدیریت فضای مجازی وجود دارد. در فرانسه تصویب شد اگر کسی مطلبی خلاف در فضای مجازی منتشر کند 48 ساعت فرصت برای اصلاح آن دارد. همچنین در انگلستان مصوب شد دولت اختیار تنظیم محتوای فضای مجازی دارد. سوال من این است ما چرا حداقل یک دهم قوانین موجود در کشورهای غربی برای مدیریت فضای مجازی نداریم؟ این فضای بی‌ در و پیکر مجازی ایمان و اعتقاد جامعه را مورد هجوم قرار داده است.

سلیمی با در تذکر دیگری با اشاره به تصویب قانون اختصاص ۲۷ صدم درصد از منابع مالیاتی به وزارت ورزش بیان کرد: این منابع در چه حوزه‌ای هزینه شده است؛ گزارشات درستی به ما نرسیده است.

این نماینده مجلس همچنین از دستگاه‌های ذیربط خواستار رسیدگی به موضوع مطرح شده درباره صحت آزمون خلبانی ‌داماد رئیس جمهور سابق و اراده گزارش به مردم شد و بر اهمیت جان مردم تاکید کرد.

وی بر لزوم توضیح وزیر ارتباطات درباره درآمد چند میلیاردی ناشی از فروش فیلترشکن‌ها تاکید کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-08-14 13:36

افزودن دیدگاه جدید