کد مطلب: 

281741

ببینید| وزیر علوم: نمی‌توانیم فضای مجازی و هوش مصنوعی را نادیده بگیریم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: آموزش عالی باید شیوه های آموزش مجازی، استفاده از بستر دیجتالی و هوش مصنوعی را وفق بدهد؛ اگر این کار را نکنیم خیلی راحت کنار گذاشته می شویم. ما نمی توانیم فضای مجازی و آموزش مجازی و هوش مصنوعی را نادیده بگیریم.
محمدعلی زلفی گل

به گزارش سیتنا، محمدعلی زلفی گل در همایش سراسری مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه‌ها، گفت: امروزه اقلیم آموزشی کاملا تغییر کرده و راهی جز مدیریت آن نداریم؛ باید آنها را بپذیریم و بومی کنیم.

وی افزود: آموزش عالی باید شیوه های آموزش مجازی، استفاده از بستر دیجتالی و هوش مصنوعی را وفق بدهد؛ اگر این کار را نکنیم خیلی راحت کنار گذاشته می شویم. ما نمی توانیم فضای مجازی و آموزش مجازی و هوش مصنوعی را نادیده بگیریم. آموزش هوشمند جزو برنامه های آموزش عالی است.

وزیر علوم، گفت: امروزه  استاد دانشگاه باید نقش هدایتی در آموزش را داشته باشد. راهی جز این نداریم که آموزش عالی را به سمت افزایش هوشمندی ببریم. راهی جز این نداریم که از آموزش مجازی برای تکمیل چرخه آموزشی استفاده می کنیم. آموزش عالی باید برای آموزش هوشمند هزینه کند. امروزه پژوهش خوب نیز از طریق آموزش هوشمند شکل می گیرد.

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2023-06-19 09:43

افزودن دیدگاه جدید