کد مطلب: 

281180

کره جنوبی با هوش مصنوعی وزن رهبر کره شمالی را اندازه‌ می‌گیرد

کره جنوبی از هوش مصنوعی برای وزن کردن کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، استفاده می‌کند، اما کره جنوبی اعلام نکرده از چه نرم‌افزاری برای تخمین وزن کیم جونگ اون استفاده کرده است.
کره جنوبی با هوش مصنوعی وزن رهبر کره شمالی را اندازه‌ می‌گیرد

به گزارش سیتنا به نقل از اسکای نیوز، مقام‌های کره جنوبی از هوش مصنوعی برای تخمین وزن کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، استفاده کرده‌اند.

یو سانگ بوم، یکی از اعضای کمیته اطلاعات پارلمان، پس از جلسه‌ای توجیهی که سازمان اطلاعات ملی برگزار کرده بود، به خبرنگاران گفت: «او در حین حضور خود در انظار در ۱۶ مه، خسته به نظر می‌رسید و حلقه‌های تیره واضحی اطراف چشمانش وجود داشت و طبق تجزیه‌و‌تحلیل هوش مصنوعی، وزن او بیش از ۱۴۰ کیلوگرم برآورد شده است.»

او اشاره نکرد که از چه نرم‌افزاری استفاده شده است، اما با استناد به گزارش اطلاعاتی مبنی بر این‌که کره شمالی به‌شدت در حال جمع‌آوری آخرین اطلاعات پزشکی در مورد درمان بیماری بی‌خوابی برای مقام‌های ارشد خود بوده است، گفت که تصور می‌کنیم رهبر کره شمالی دچار یک اختلال خواب «شدید» است.

او افزود که سازمان جاسوسی کره جنوبی احتمال سقوط کیم جونگ اون به «چرخه معیوب» افزایش اعتیاد به الکل و نیکوتین و بدتر شدن بی‌خوابی را زیر نظر دارد، زیرا حجم زیادی سیگار و تنقلات خارجی به کره شمالی ارسال می‌شود.

هیکل سنگین رهبر کره شمالی از زمانی که او تقریبا یک دهه پیش رهبر این کشور شد، توجه جهان را به خود جلب کرده است.

در طول سال‌ها گمانه‌زنی‌هایی در مورد سلامتی او وجود داشته است - که مانند تاریخ تولدش یک راز دولتی کاملا محافظت شده است - گمان می‌رود که او ۳۹ ساله باشد.

چند سال پیش کاهش وزن او برخی از گمانه‌زنی‌ها را که احتمال می‌دادند به دلیل بیماری باشد، به وجود آورد.

با این حال، به نظر می‌رسد تصاویر ماه گذشته او که در حال بررسی یک ماهواره نظامی با دخترش است، نشان می‌دهد که از آن زمان به بعد وزنش اضافه شده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-06-02 23:08

افزودن دیدگاه جدید