کد مطلب: 

281043

تولید ۱۳ تجهیز پرکاربرد فناوری اطلاعات توسط وزارت صمت

معاون صنایع، ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت گفت: ساخت ۱۳ تجهیز پرکاربرد فناوری اطلاعات را که آرزویی در این حوزه بود، با کمک معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات آغاز کردیم و بسیاری از این تجهیزات در گذشته از خارج وارد می‌شد و اکنون ساخت بومی آن آغاز شده است.
محمد موسوی

به گزارش سیتنا، محمد موسوی در مراسم نخستین نمایشگاه صنعت پست گفت: تولید ۱۳ تجهیز پرکاربرد فناوری اطلاعات که آرزویی در این حوزه بود را با کمک معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات آغاز کردیم. بسیاری از این تجهیزات در گذشته از خارج وارد می‌شد و اکنون ساخت بومی آن آغاز شده است. شرکت ملی پست به عنوان مکمل و توسعه دهنده خلاهای اقتصادی دیجیتال امروز نقش فعالی در صنعت اقتصاد دیجیتال دارد و قدردان شرکت ملی پست هستیم. امیدواریم در آینده شاهد افتتاح طرح‌های خوبی در این صنعت باشیم.

وی افزود: شرکت ملی پست رویکردهای صنعتی گذشته را کنار گذاشت و ما نیز به عنوان وزارت صمت در کنار وزارت ارتباطات هستیم تا اتفاق خوبی در توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان این توسعه داشته باشیم.

گفتنی است؛ صبح امروز نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجیستیک هوشمند و صنایع وابسته با حضور وزیر ارتباطات، معاونان وزیر ارتباطات و رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

در این نمایشگاه تمام زیست‌بوم صنعت پست گرد هم خواهند آمد تا ضمن تبادل دانش میان بازیگران فعال این حوزه، بازدیدکنندگان نیز با دستاوردهای مهم این صنعت آشنا شوند.

اکوسیستم پست مرکز توجه این نمایشگاه خواهد بود و با رویکردی تعاملی سعی خواهیم کرد جنبه‌های مختلف هوشمندسازی‌، دیجیتال مارکتینگ‌، سهولت در انجام خدمات و سرعت عمل در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.

این نمایشگاه هشت لغایت ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ در مصلای تهران برگزار می‌شود و بستری جذاب و منحصر برای عرضه جدیدترین فناوری‌ها، برترین دستاوردها و هوشمندانه‌ترین خدمات است.

آشنایی با زیست‌بوم صنعت پست با یکدیگر، تعامل شرکت‌های داخلی با شرکت‌های خارجی، عرضه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های پست و انتقال تجربه و استفاده از دانش مدیران از جمله اهداف این نمایشگاه است.
از موضوعات این نمایشگاه می‌توان به تجارت الکترونیک و خدمات پستی، اتوماسیون و سامانه‌های پستی، سیستم‌های لجستیکی هوشمند و فناوری‌های مرتب‌سازی و جابه‌جایی بسته‌ها اشاره کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-05-29 14:20

افزودن دیدگاه جدید