کد مطلب: 

279817

دعوت دبیر سندیکای صنعت مخابرات از فعالان حوزه ICT برای حضور در جشنواره ملی فاوا

دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران با اعلام برگزاری نهمین دوره جشنواره ملی فاوا، از تمامی فعالان این حوزه برای شرکت در این جشنواره دعوت کرد.
دعوت دبیر سندیکای صنعت مخابرات از فعالان حوزه ICT برای حضور در جشنواره ملی فاوا

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرامرز رستگار، دبیر و نایب رییس سندیکای صنعت مخابرات ایران با اشاره به فعالیت این سندیکای در حوزه فاوا، تاکید کرد: سندیکای صنعت مخابرات ایران به عنوان حامی تحقیق و تولید محصولات فاوا درکنار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همواره در تلاش هست که میزان بومی سازی شبکه ملی اطلاعات را ارتقا دهد.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی فاوا، افزود: این جشنواره که اخیرا توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شده، یکی از راه های شناسایی توانمندی های بخش عرضه و همرسانی آن با بخش تقاضا است.

عضو شورای راهبری نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام اینکه فرصت ثبت نام و ارائه طرح تا ۱۲ اردیبهشت سال جاری است، تصریح کرد: از تمام مراکز علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و صنعتی کشور که در بخش زیرساخت ارتباطی و زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات فعالیت دارند دعوت می کنیم که در این جشنواره  حضور فعال داشته باشند.

وی افزود: متقاضیان شرکت در این جشنواره برای ثبت طرح، پس از ورود به سایت جشنواره، بخش «تحقیق و توسعه تجهیزات شبکه ملی اطلاعات» را انتخاب کنند.

رستگار، توضیح داد: محصولاتی که امکان رقابت در این جشنواره را دارند شامل سخت افزار یا نرم افزار و یا ترکیب آن می باشند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-04-27 16:10

افزودن دیدگاه جدید