کد مطلب: 

277246
فراخوان مرکز تتا برای عضویت تولیدکنندگان داخلی در شبکه هوشمند هما
مرکز تتا با انتشار فراخوانی از کلیه تولیدکنندگان، عاملین پخش، اصناف فروشگاهی و فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای که تمایل دارند در طرح شبکه هوشمند مبادلات اقساطی (هما) شرکت کنند، دعوت به عمل آورد.
فراخوان مرکز تتا برای عضویت تولیدکنندگان داخلی در شبکه هوشمند هما

به گزارش سیتنا، شبکه هما، شبکه‌ ای از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی است که در آن، عرضه کالا و خدمات به صورت اقساطی و بدون سود انجام می ‌شود. در این شبکه هر کاربر به میزانی که کالای اقساطی عرضه نماید، به همان میزان امکان خرید مواد اولیه یا کالا به صورت اقساطی را خواهد داشت. پرداخت اقساط مصرف کنندگان در این شبکه تضمین شده است.

لذا از کلیه تولیدکنندگان، عاملین پخش، اصناف فروشگاهی و فروشگاه‌ های زنجیره‌ای که تمایل دارند در این طرح شرکت کنند دعوت می شود درخواست خود را به صورت مکتوب حداکثر تا تاریخ 29 بهمن 1401 به آدرس مندرج در این فراخوان یا ایمیل homa@ecommerce.gov.ir ارسال نمایند.

همچنین با توجه به تفاهم‌نامه این مرکز با سازمان‌های دولتی برای برقراری امکان خرید اقساطی مواد غذایی به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، اولویت اول این مرکز عقد تفاهم‌نامه و عضویت تولیدکنندگان و فروشندگان مواد غذایی در این طرح ملی می‌ باشد.

آدرس پستی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:

تهران، بلوار کشاورز، خیابان شهید نادری، جنب کوچه حجت دوست، پلاک 15، ساختمان شهید نادری وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه 3، دبیرخانه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-02-08 14:10

افزودن دیدگاه جدید