کد مطلب: 

276740
بی اطلاعی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از قطعی و اختلال اینترنت!
دقایقی پیش اینترنت ثابت و همراه عموم کاربران در سراسر کشور برای لحظاتی قطع شد.
بی اطلاعی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از قطعی و اختلال اینترنت!

به گزارش خبرنگار سیتنا، در پی قطعی اینترنت ثابت و همراه عموم کاربران برای دقایقی در سراسر کشور، خبرنگار سیتنا طی تماس با امیر لاجوردی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت جویای دلیل این قطعی شد که وی از این قطعی ابراز بی اطلاعی کرد.

گفتنی است طی هفته های اخیر برای چندین بار است که اینترنت کشور دچار اختلال و قطعی می‌شود و مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت به جای شفاف سازی پیرامون دلیل این قطعی ها، در مواجهه با خبرنگاران یا از این قطعی ها ابراز بی اطلاعی می کنند و یا بعد از گذشت چند روز از اختلال، به عذرخواهی از کاربران بسنده می کنند.

همچنین وب سایت tehran-ix.ir که سایت منبع نمایش میزان ترافیک داخل کشور است نیز در دسترس نمی‌باشد.

تکمیلی/ زیرساخت: مشکل ده دقیقه‌ای در اینترنت کشور برطرف شد؛ از مردم عذرخواهی می کنیم

در همین راستا روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: امروز از ساعت ۱۱:۴۳ به مدت ده دقیقه شاهد افت ترافیک بین الملل بودیم که به سرعت برطرف شد. شرکت ارتباطات زیرساخت به دلیل این اتفاق از مردم عزیز عذرخواهی می کند. لازم به ذکر است که تیم های فنی در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند. (خبر)

نت بلاکس: ایران یک قطع کوتاه اینترنت در مقیاس ملی را تجربه کرد

گفتنی است که سایت نت بلاکس نیز در توئیتی این اختلال را تایید کرد و آورد: ایران یک قطع کوتاه اینترنت در مقیاس ملی را تجربه کرده است. معیارها تأثیری را بر ارائه دهندگان خدمات عمده کشور نشان می دهد که چند دقیقه به طول انجامید. مقامات می گویند که در حال بررسی این موضوع هستند. (خبر)

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 1
2023-01-25 12:12

افزودن دیدگاه جدید