کد مطلب: 

274694
تعداد کاربران جدید در توییتر به بالاترین رقم خود رسید
ایلان ماسک، مالک جدید توییتر اعلام کرد که تعداد ثبت‌نام کاربران جدید، به بالاترین رقم خود در تاریخ این پلتفرم رسانه اجتماعی رسیده است.
ایلان ماسک

به گزارش سیتنا، ایلان ماسک، مالک توییتر، اواخر روز شنبه در توییتی اعلام کرد که تعداد ثبت نام کاربران جدید به "بالاترین رقم" خود در تاریخ این پلتفرم رسانه اجتماعی رسیده است.

بر اساس اسلایدهایی از یک گفتگوی شرکتی که او به صورت آنلاین منتشر کرد، ثبت نام های جدید به طور میانگین بیش از دو میلیون در روز در هفت روز منتهی به 16 نوامبر افزایش یافت که 66 درصد نسبت به هفته مشابه در سال گذشته میلادی جهش نشان می‌دهد.

ماسک در توییت دیگری در اوایل روز یکشنبه گفت: فکر می‌کنم مسیری را به سمت توییتر می‌بینم که طی 12 تا 18 ماه از یک میلیارد کاربر ماهانه فراتر می‌رود.

توییتر از زمانی که این مالک میلیاردر شرکت تسلا و اسپیس ایکس مسئولیت این پلتفرم را بر عهده گرفت، در هفته‌های اخیر با چیزی که ماسک آن را «کاهش شدید درآمد» می‌خواند، دست و پنجه نرم می‌کند.

وی علت این امر را از دست دادن تبلیغ‌کنندگانی دانست که کمپین‌های توییتری خود را به دنبال تغییرات ماسک در این پلتفرم متوقف کرده‌اند.

در اوایل ماه جاری میلادی، ماسک نیمی از نیروی کار توییتر، از جمله تیم‌های مسئول ارتباطات، مدیریت محتوا، و حقوق بشر و اخلاق هوش مصنوعی را اخراج کرد.

این موضوع، همراه با تصمیم قبلی ماسک برای دریافت هزینه از کاربران برای تیک آبی توییتر، نگرانی‌هایی را در مورد تعدیل محتوای این پلتفرم و افزایش حساب‌های جعلی و اینکه چگونه ممکن است این امر بر تصویر ذهنی مردم از تبلیغ‌کنندگان توییتر تأثیر بگذارد، برانگیخت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 5
2022-11-28 14:35

افزودن دیدگاه جدید