کد مطلب: 

274580
ارائه توانمندی‌های بخش خصوصی ایران در حوزه ICT
در حضور معاون وزیر توسعه دیجیتال، ارتباطات و رسانه‌های جمعی روسیه و هیات همراه، تعدادی از شرکت‌های فعال بخش خصوصی در حوزه ICT توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را ارائه کردند.
محمد خوانساری

به گزارش سیتنا، در ادامه برنامه های الکساندر شویتوف معاون وزیر توسعه دیجیتال، ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه و هیات همراه در ایران، شرکت ها و کسب و کارهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی توانمندی ها و ظرفیت های خود را برای همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی روسیه ارائه کردند.

در این جلسه شرکت های ایرانی از بخش خصوصی که در حوزه های زیرساختی، تجارت الکترونیک و بخش های مختلف این حوزه فعالیت دارند به ارائه توانمندی های خود پرداختند.

محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات، محمدرضوی زاده رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و الکساندر شویتوف معاون وزیر توسعه دیجیتال و ارتباطات روسیه به همراه تعدادی از مدیران شرکت های دولتی و خصوصی حوزه ICT روسیه در این جلسه حضور داشتند.

محمد خوانساری گفت: در این سفر شرکت های ایرانی قرارداد هایی را با شرکت های روسی منعقد کردند که برای تسریع در اجرای این قراردادها دیداری با معاون وزیر توسعه دیجیتال و ارتباطات روسیه، مسائلی که باعث کندی اجرای قراردادها شده مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد که طرف روسی رفع این مشکلات را پیگیری کند.

محمد خوانساری

وی افزود: توسعه فناوری‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی، تولیدات سخت افزاری، تحقیقات کاربردی و توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، حوزه‌هایی است که امکان همکاری شرکت‌های ایرانی با روسی وجود دارد.

خوانساری تصریح کرد: در سفر هیات روسی به ایران نیز تعدادی از مدیران شرکت های حوزه ICT روسی حضور دارند که با شرکت‌های بزرگ فناور ایرانی آشنا می شوند و امیدواریم این آشنایی به برنامه مشخصی برای تفاهمات بعدی منجر شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.7 (3 رای)
سیتنا 5
2022-11-24 10:30

افزودن دیدگاه جدید