کد مطلب: 

272965
توییت‌های علیه رونالدو پس از این صحنه
از دست دادن یک فرصت گلزنی عالی توسط کریستیانو رونالدو در مقابل دروازه اومونیا در دیدار دیشب دو تیم باعث شده ستاره پرتغالی با انتقادهای زیادی مواجه شود.
توییت‌های بر علیه رونالدو پس از این صحنه

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، درحالیکه منچستریونایتد دیشب موفق شد در لیگ اروپا حریف خود اومونیا نیکوزیا از قبرس را ۳-۲ شکست دهد از دست دادن یک فرصت گلزنی استثنایی توسط کریستیانو رونالدو خبرساز شده است.

کریستیانو رونالدو در حالی از ابتدا وارد زمین شد که تا پیش از شروع مسابقه آمار گلهای باشگاهی‌اش به ۶۹۹ گل رسیده بود و او امیدوار بود در مقابل حریف ضعیف‌تر یونایتد، اومونیا، بتواند آمار خود را به عدد ۷۰۰ گل برساند. ولی با اینکه کریستیانو در این بازی چند فرصت گلزنی داشت ولی موفق نشد دروازه حریف قبرسی را باز کند.

در یکی از این فرصت‌ها همه چیز مهیا بود تا کریستیانو با یک ضربه نه چندان دشوار دروازه اومونیا را باز کند. ولی او این فرصت استثنایی را هم از دست داد تا در شبکه‌های اجتماعی با انتقادهای شدیدی مواجه شود.

رونالدو در این فرصت که در دقایق پایانی بازی پیش آمد عملا در مقابل دروازه خالی قرار داشت ولی باز هم نتوانست به گل برسد. مارکوس رشفورد که در جریان مسابقه دو گل برای یونایتد زده بود درحالیکه می‌توانست خودش توپ را وارد دروازه کرده و هت‌تریک کند ترجیح داد توپ را به کریستیانو واگذار کند ولی او موفق به گلزنی نشد.

 

توییت‌های علیه رونالدو پس از این صحنه

توییت‌های علیه رونالدو پس از این صحنه

یک کاربر در توییتر نوشت:" رونالدو احتمالا از نظر روانی مشکل پیدا کرده وگرنه فوتبالیست‌های ضعیف‌تر از او هم این فرصت را گل می‌کنند. اگر کریستیانو فیکس باشد و زمان بیشتری برای بازی پیدا کند احتمالا از این مانع ذهنی عبور می‌کند ولی با اینحال فرصتی که امشب از دست داد بخشودنی نیست".

کاربر دیگری می‌گوید:" متاسفم که این را می‌گویم ولی واقعیت این است که رونالدو تمام شده".

توییت‌های علیه رونالدو پس از این صحنه

حساب توییتری کات آفساید هم درباره فرصت طلایی‌ای که رونالدو از دست داد نوشت:" اینکه رونالدو از فاصله شش قدمی دروازه خالی را به تیر می‌کوبد آن هم در لیگ اروپا و مقابل تیمی مثل اومونیا نیکوزیا، برای او دیگر از این بدتر نمی‌شود".

توییت‌های علیه رونالدو پس از این صحنه

 

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.1 (17 رای)
سیتنا 4
2022-10-07 07:47

افزودن دیدگاه جدید