کد مطلب: 

271482
زارع‌پور: شرکت مخابرات تبدیل وضعیت ایثارگران این شرکت را پیگیری کند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از مدیران شرکت مخابرات ایران که خودشان از ایثارگران و جهادگران هشت سال دفاع مقدس هستند می‌خواهم که تکالیف قانونی شرکت مخابرات در تبدیل وضعیت ایثارگران این شرکت را انجام دهند.
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش سیتنا، عیسی زارع‌پور در مراسم تجلیل از آزادگان، با حضور ده تن از همکاران آزاده وزارت ارتباطات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه، هم‌زمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به‌ میهن اسلامی بابیان اینکه همه ما قدرشناس مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های کسانی هستیم که برای دفاع از انقلاب اسلامی از خودگذشتگی کردند گفت: خوشبختانه فرهنگ ایثار و جهاد در کشور ما همچنان ادامه دارد، با این ‌وجود معتقدم امروزه بیش از هر زمان دیگری  نیازمند تقویت این فرهنگ و روحیه هستیم تا بتوانیم مشکلات کشور را حل کنیم و پیشرفت کشور را تضمین کنیم.

وی بابیان اینکه با اتکا به همین فرهنگ، کشور ما توانسته است در بسیاری از حوزه‌ها پیشرفت کند گفت: جمهوری اسلامی ایران با وجود آنکه بیش از ۴۰ سال تحت‌فشار و تحریم بوده اما توانسته مسیرهای رشد، پیشرفت و ترقی را با اتکا به فرهنگ و روحیه جهادی طی کند. مایه افتخار است که با وجود محدودیت‌های بسیار، کشورمان در بسیاری از حوزه‌ها پیشرفتهای قابل توجهی کرده است.

زارع پور افزود: البته مشکلات وجود دارد و کسی هم منکر وجود آن‌ها نیست اما باید این مشکلات را هم با کار جهادی، شبانه‌روزی، عالمانه و متکی بر برنامه مرتفع کرد.

زارع پور در خاتمه در پاسخ به دغدغه ایثارگران شرکت مخابرات ایران گفت: جمعی از ایثارگران شرکت مخابرات ایران مدت‌هاست که پیگیر حق‌وحقوق خودشان از این شرکت هستند. از مدیران شرکت مخابرات که خودشان از ایثارگران و جهادگران هشت سال دفاع مقدس هستند می خواهم که تکالیف قانونی شرکت مخابرات در تبدیل وضعیت ایثارگران این شرکت را انجام دهند.

وی افزود: وزارت ارتباطات هم به‌عنوان یکی از سهامداران سال گذشته و در مقاطع مختلف موافقت خود را با تبدیل وضعیت ایثارگران اعلام کرده و این امر نباید بیش از این به تاخیر بیفتد.

پیش‌ازاین سخنان، تعدادی از آزادگان حاضر در این جلسه به بیان خاطرات خود از دوران اسارت پرداختند. در پایان نیز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اهدای لوح از آنها تجلیل کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4.2 (6 رای)
کاربر
2022-08-18 09:32

دیدگاه‌ها

تصویر Anonymous
ای کاش مدیران مخابرات قلدر بیش از این با آبروی خانواده شهدا و ایثارگران بازی نمیکردن....
ارسال شده توسط Anonymous در 27 مرداد 01 - 14:41
تصویر مهدی ر
انشاالله مدیران مخابرات جواب این بی عدالتی را نزد درگاه خداوند پاسخگو باشند
ارسال شده توسط مهدی ر در 27 مرداد 01 - 11:08

افزودن دیدگاه جدید