کد مطلب: 

271246
توسعه همکاری‌های منطقه ویژه اقتصادی پیام و پارک علم و فناوری البرز
با امضای تفاهم نامه‌ا‌ی همکاری‌های بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پارک علم و فناوری استان البرز توسعه می‌یابد.
منطقه پیام

به گزارش سیتنا، با امضای تفاهم نامه ای همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پارک علم و فناوری استان البرز مقرر شد طرفین با هدف هدایت، پیشبرد، گسترش و توسعه اقتصاد دانش بنیان در استان و استفاده از ظرفیت های پیام و پارک همکاری کنند.

برقراری همکاری های لازم برای برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با پارک، امکان استفاده شرکت های پارک از تجهیزات آزمایشگاهی و خطوط تولید داخلی شرکت های مستقر در پیام و بهره مندی واحد‌های دانش بنیان از فضاهای موجود در این منطقه از جمله تعهداتی است که بر اساس این تفاهم نامه از طرف منطقه پیام به پارک علم و فناوری ارائه شود.

همچنین مقرر شد پارک علم و فناوری در آموزش مدیران وکارشناسان منطقه ویژه همکاری های لازم را به صورت مستمر داشته باشد.

انجام خدمات فنی و تخصصی، امکان ارائه فضایی در نمایشگاه دائمی پارک برای محصولات شرکت های مستقر در پیام و بهره مندی شرکت های منطقه در صورت امکان از امکانات و تسهیلات صندوق های مورد تایید پارک از جمله مواردی است که پارک علم و فناوری البرز در ارتباط با منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام باید انجام دهد.

بر اساس این گزارش، در حاشیه امضای این تفاهم نامه، اکبرقنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به همراه جمعی از مدیران این منطقه از بخش های مختلف پارک علم و فناوری استان البرز بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این پارک قرار گرفت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-08-10 15:11

افزودن دیدگاه جدید