کد مطلب: 

270468
انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران
در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت مخابرات ایران، شرکت‌های توسعه اعتماد مبین، شرکت دانش بنیان سرمایه تسنیم، شرکت گسترش الکترونیک ایران، وزارت اقتصاد به نمایندگی از دولت و شرکت سرمایه‌گذاری استان تهران به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره شرکت مخابرات ایران برگزیده شدند.
انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران

به گزارش خبرنگار سیتنا، در جلسه امروز مجمع شرکت مخابرات ایران که با حضور نمایندگان سهامدار عمده، نمایندگان دولت، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان خصوصی سازی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و معاونین و مدیران ارشد ستادی برگزار شد، پس از استماع گزارش سالانه هیئت مدیره ، حسابرس و بازرس قانونی شرکت در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ ، صورت های مالی شرکت، ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

همچنین، اتخاذ تصمیم در خصوص میزان سود تقسیمی از دیگر سرفصل های جلسه مجمع بود که پس از بحث و بررسی های انجام شده مقرر شد میزان ۷۹ ریال به ازای هر سهم شرکت مخابرات ایران اختصاص یابد.

تعیین حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۳۰ از دیگر تصمیمات اتخاذ شده بود که "سازمان حسابرسی کل کشور" به عنوان حسابرس و "روزنامه اطلاعات" به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت در نظر گرفته شد.
 
در ادامه، مجمع عمومی فوق العاده برای تغییر ماده ۱۹ اساسنامه شرکت مخابرات ایران برگزار و در مورد تغییر این ماده رای گیری و به تصویب رسید.

همچنین مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نیز برای انتخاب مدیران حقوقی برگزار و شرکت های توسعه اعتماد مبین ، شرکت دانش بنیان سرمایه تسنیم، شرکت گسترش الکترونیک ایران ، وزارت اقتصاد به نمایندگی از دولت و شرکت سر مایه گذاری استان تهران به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره برگزیده شدند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-07-16 14:02

افزودن دیدگاه جدید