کد مطلب: 

268945
سقوط سهام تسلا به دنبال اتهام آزار جنسی توسط ایلان ماسک
پس از آنکه یک مهماندار هواپیما مدعی شد که ایلان ماسک قصد سوء استفاده از وی را داشته و به او پیشنهاد خرید اسبی در ازای رابطه نامشروع داده است، سهام شرکت تسلا در روز جمعه، شش درصد سقوط کرد.
سقوط سهام تسلا به دنبال اتهام آزار جنسی توسط ایلان ماسک

به گزارش سیتنا به نقل از واشنگتن تایمز، ایلان ماسک ادعاهایی را که در سال ۲۰۱۶ در مورد آزار جنسی یک مهماندار هواپیما مطرح شده را «کاملاً نادرست» توصیف کرد.

او گفت که این بخشی از حملات سیاسی در تلافی تلاش او برای دستیابی به توییتر در یک مبارزه آزادی بیان است.

یک مهماندار هواپیما مدعی شده که ماسک قصد سوء استفاده از وی را داشته و به او پیشنهاد خرید اسبی در ازای رابطه نامشروع داده است، در حالی که او به عنوان عضوی از خدمه کابین بر اساس قرارداد برای ناوگان جت شرکت اسپیس ایکس کار می‌کرد. این ادعا توسط اینسایدر(Insider) گزارش شده و به اسناد و مصاحبه‌ها استناد کرده است.

به گزارش اینسایدر، اسپیس ایکس، شرکت هوافضا که توسط ماسک تأسیس شد، در سال ۲۰۱۸ مبلغ ۲۵۰ هزار دلار برای جلب رضایت این خانم پرداخت کرده است.

ماسک به اینسایدر (Insider) گفت این اتهام یک اقدام با انگیزه سیاسی بوده و استدلال‌های مشابهی را در رسانه‌های اجتماعی مطرح کرده است.

او گفت: حملات علیه من را باید از دریچه سیاسی نگریست - این کتاب استاندارد (نفرت انگیز) آنهاست - اما هیچ چیز مرا از مبارزه برای آینده خوب و حق آزادی بیان منصرف نخواهد کرد.

او به حالت طنز گفت: در نهایت، ما می‌توانیم از «الون گِیت» (Elongate) (کنایه به رسوایی واترگِیت) به عنوان یک عنوان رسوایی تمام و کمال استفاده کنیم.

با این حال سهام شرکت تسلا در روز جمعه، شش درصد سقوط کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-05-21 13:31

افزودن دیدگاه جدید