کد مطلب: 

266868

مجید صدری، مدیرعامل هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل و قائم مقام بانک بانک گردشگری، سیدمجید صدری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران (TIT) منصوب شد.
مجید صدری، مدیرعامل هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران شد

به گزارش سیتنا، مدیرعامل بانک گردشگری در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران (TIT) گفت: ارائه بهترین خدمات بانکداری به مردم از طریق رشد و توسعه فناوری اطلاعات امکانپذیر است.

مرتضی خامی افزود: خدمات و فعالیت های مبتنی بر بستر فناوری اطلاعات تاکنون نتایج مطلوبی برای بانک داشته که باید بیش از گذشته ادامه یابد.

وی ادامه داد: انتظار می رود شرکت هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران با استفاده از تجارب گذشته، در یک مسیر صحیح و منطقی حرکت کند و در راستای اهداف بانک گردشگری گام های مهمی برداشته شود.

قائم مقام بانک گردشگری نیز در این مراسم با اشاره به لزوم تغییر و تحول در بخش  فناوری اطلاعات گفت: بر اساس تصمیماتی که اتخاذ شده است، واحد فناوری اطلاعات بانک نیز در حوزه نرم افزار و سخت افزار متحول خواهد شد.

حسین رحمتی با بیان اینکه شورای عالی مبارزه با پولشویی نیز بر اهمیت فعالیتها در حوزه فناوری اطلاعات تاکید دارد، افزود: بانک گردشگری ظرفیت های خوبی در بخش فناوری اطلاعات دارد و با حمایت مدیران عالی بانک در خصوص توسعه زیرساخت‌ها اتفاقات خوبی رقم خورده است.

وی با اشاره به وجود نیروهای جوان و متخصص در سطح مدیران و کارشناسان بانک گردشگری، اظهار امیدواری کرد با حمایت هیات مدیره، بانک در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتالی شدن فعالیت های بانکداری به جایگاه واقعی خود برسد.

مدیرعامل جدید شرکت هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران(TIT) نیز در سخنانی گفت: یکی از ویژگی ها و قابلیت هایی که بانک گردشگری می تواند در حوزه فناوری اطلاعات داشته باشد، چابکی آن است و درنظر داریم در بخش فعالیت های بانکداری نوین، این بانک را به یکی از بانک های برتر کشور در این بخش ارتقاء دهیم.

سیدمجید صدری افزود: در دوره جدید فعالیت های شرکت TIT، قطعا از تجارب گذشته استفاده می شود و با رفع موانع احتمالی، تلاش بیشتر و همچنین داشتن برنامه ریزی، در رشد و توسعه فعالیت های شرکت اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد در راستای اهداف بانک گردشگری فعالیت های بانکداری الکترونیک و نوین افزایش یابد و نتیجه این فعالیت ها منجر به افزایش بیشتر مشتریان بانک و ارائه خدمات مطلوب به مردم باشد.

سیدمجید صدری، عضو هیات مدیره‌ی همراه اول، پیش‌تر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بوده است و در کارنامه کاری خود مدیرعاملی شرکت خدمات ارتباطی رایتل، ریاست کمیسیون اینترنتی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، مدیرعاملی شرکت نداگستر صبا (صبانت)، مشاور شرکت شمص تامین، مدیرعاملی شرکت پایانه‌های داده‌های نوین، مشاور ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مشاور رییس مرکز تحقیقات مخابرات ایران، مشاور مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، مدیرکلی نظارت بر سرویس‌های ارتباطی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیرکلی پشتیبانی فنی دیتای شرکت مخابرات استان تهران و مدیرکلی مشترکین و متقاضیان دیتا در شرکت دیتا را برعهده داشته است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-03-08 16:46

افزودن دیدگاه جدید