کد مطلب: 

264097
قالیباف: منشأ تحول حکمرانی در وزارت ارتباطات است
رئیس مجلس شورای اسلامی درخصوص عملکرد وزارت ارتباطات درباره تکالیف مقرر در قانون، گفت: تحولی که در حکمرانی به دنبال آن هستیم و چالش اصلی کشور است، منشأ آن در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
دکتر محمدباقر قالیباف

به گزارش سیتنا، دکتر محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 16 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به گزارش کمیسیون صنایع و معادن درخصوص عملکرد وزارت ارتباطات درباره تکالیف مقرر در قانون و برنامه های کلان گفت: بحث امروز ما در ارتباط با نظارت بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بحث مهمی است، چرا که این وزارتخانه بار مهم و مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حوزه زیرساختی، این وزارتخانه مسئولیت های مهمی دارد و در حوزه محتوایی نیز کمیسیون فرهنگی و سایر کمیسیون ها، مباحثی دارند.

وی تصریح کرد: تحولی که در حکمرانی به دنبال آن هستیم و چالش اصلی کشور است، منشأ آن در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است؛ متاسفانه دولت گذشته در این بخش عقب ماندگی های جدی داشت که امیدواریم وزیر محترم که امروز خود داوطلب ارائه این گزارش شده و در زمان رأی اعتماد نیز نکاتی را برای تحول در این حوزه عنوان کرد، بتواند این تحول را ایجاد کند، لذا از نمایندگان مجلس درخواست دارم به گزارش ارائه شده و مباحث مطروحه در صحن توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
کاربر
2021-12-07 10:10

افزودن دیدگاه جدید