کد مطلب: 

256104
وزیر ارتباطات: افزایش ظرفیت شبکه پستی باید با هوشمندسازی انجام شود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید به تسریع در هوشمندسازی پست، گفت: بالا بردن ظرفیت شبکه پستی باید با هوشمندسازی انجام شود.
وزیر ارتباطات: افزایش ظرفیت شبکه پستی باید با هوشمندسازی انجام شود

به گزارش سیتنا، محمد جواد آذری جهرمی، در دیدار ویدیو کنفرانسی با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت ملی پست ایران با تقدیر از مجموعه این شرکت برای خدمات رسانی در ایام کرونایی سال ۹۹، گفت: ارائه خدمات بخش های دیگر نیز در ایام کرونایی مدیون ظرفیت های ایجاد شده توسط شرکت پست است.

وی با اشاره به آغاز هوشمندسازی و افزایش ظرفیت در شرکت پست، افزود: با اقدامات انجام شده کیفیت رساندن بسته های پستی به درب منازل نیز باید افزایش یابد و بسته ها سالم به مقصد برسد.

آذری جهرمی با تاکید مجدد به تسریع در هوشمندسازی پست، گفت: بالا بردن ظرفیت شبکه پستی باید با هوشمندسازی انجام شود.

با اقدامات انجام شده کیفیت رساندن بسته های پستی به درب منازل نیز باید افزایش یابد و بسته ها سالم به مقصد برسد.

وی به استفاده از ناوگان هوایی برای رساندن بسته های ۲۴ ساعته تاکید کرد و افزود: خط هوایی شاید در ابتدا سودآور نباشد اما باید به عنوان یک سرمایه گذاری برای ارائه خدمات جدید دیده شود.

وی تحول دیجیتال و خدمات جدید پستی را یکی دیگر از اولویت های سال جاری این شرکت عنوان کرد و افزود: پست های جدید مانند پست سوغات در شرکت پست باید تعریف شود.

آذری جهرمی پاسخگویی به مردم از طریق 193، فرهنگ سازی و نماد سازی و اثراث فرهنگی الصاق تمبر را از برنامه هایی مناسبی عنوان کرد که باید در شرکت ملی پست ادامه داشته باشد.

وی افزود: برند پیام رسانی و شادی آوری پست برای مردم با ارزش است و باید بر این برند تاکید شود.

بر اساس این گزارش، رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل شرکت ملی پست ایران نیز در ابتدای این دیدار ویدیو کنفرانسی گزارشی از اقدامات انجام شده در سال 99 و همچنین برنامه های سال جاری این شرکت ارائه کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 4 (1 vote)
سیتنا 3
2021-04-08 09:36

افزودن دیدگاه جدید