کد مطلب: 

253866
پاسخ معاون پرسپولیس به فکری در فضای مجازی
شکست استقلال در برابر سایپا موجب شد محمود فکری در کنفرانس خبری بعد از بازی در مورد پرسپولیس هم صحبت کند و از شیوه برنامه ریزی سازمان لیگ گلایه کند.
پاسخ معاون پرسپولیس به فکری در فضای مجازی

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، سرمربی تیم استقلال در بخشی از کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: «بازی‌ها به خاطر تیم پرسپولیس عقب افتاد اما این تیم دیدارهایش را سر وقت و هفتگی انجام می‌دهد. بین مسابقات این تیم یک هفته یا شش روز فاصله است اما ما باید به فاصله پنج روز بازی کنیم. پس از دیدار با تراکتور فرصتی برای اجرای کارهای تاکتیکی در تمرینات نداشتیم تا خود را برای این مسابقه آماده کنیم. نمی‌دانیم به چه کسی بنالیم اما باید با تمام مشکلات خود را در بالای جدئول حفظ کنیم.»

ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس سریعا در صفحه شخصی اش به مصاحبه محمود فکری واکنش نشان داد و گفت: «پاسخ بازندگانی که در بردها و باخت ها در مورد پرسپولیس بزرگ صحبت می کنند، باشد برای بعد از بازی با آلومینیوم. فعلا تمرکز روی مسائل مهم تری است.» 

دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال در ماه های اخیر و بعد از حضور در کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس نشان داده در جنگ رسانه ای کم نمی آورد و هیچ صحبتی به خصوص از تیم رقیب را در مورد تیم پرسپولیس بدون پاسخ نمی گذارد.

پاسخ معاون پرسپولیس به فکری در فضای مجازی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2021-01-24 14:37

افزودن دیدگاه جدید