کد مطلب: 

253658
ساماندهی مراکز تماس مشتریان خانگی شرکت مخابرات طی سه سال گذشته
عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، گفت: از اقدامات موثری که طی سه سال گذشته در حوزه معاونت امور مشتریان و به همّت همکاران عزیزمان در این بخش انجام شد ساماندهی مراکز تماس مشتریان خانگی ۲۰۲۰ بود که پیش از این، سامانه در هیچ استانی بطور متمرکز تعریف نشده بود.
ساماندهی مراکز تماس مشتریان خانگی شرکت مخابرات طی سه سال گذشته

به گزارش سیتنا، مهندس سیدمجید صدری در اینساگرامش نوشت:

از اقدامات موثری که طی سه سال گذشته در حوزه معاونت امور مشتریان و به همّت همکاران عزیزمان در این بخش انجام شد ساماندهی مراکز تماس مشتریان خانگی ۲۰۲۰ بود که پیش از این، سامانه در هیچ استانی بطور متمرکز تعریف نشده بود و این مهم با ابلاغ استاندارد مراکز تماس ۲۰۲۰ انجام گرفت که باعث بهبود کیفیت سیستم‌های نرم‌افزاری و پاسخگویی و صرفه‌جویی زیادی شد.

با یکپارچه‌سازی نرم‌افزاری ۲۰ مرکز تماس در تهران بصورت متمرکز و پاسخگویی غیر متمرکز، خوشبختانه هزینه پشتیبانی را از حدود یک میلیارد ریال در ماه به سیصد میلیون ریال و کمتر از یک سوم کاهش دادیم. ضمن اینکه امکان انتقال تماس از استانی به استان دیگر فراهم شد.

طی این مدت تاییدیه سیستم شاهکار و تکمیل اطلاعات مشتریان تلفن ثابت را نیز به سرانجام رساندیم.

با این اقدام اطلاعات کامل ۹۵ درصد مشترکین را در سامانه‌های ارتباطی ثبت کرده و هر اقدامی را از طریق پیامک به اطلاع مشترکین می‌رسانیم که امکان سوء استفاده از تلفن به صفر می‌رسد.

علاوه بر این از قطع تلفن‌های فاقد تاییدیه سیستم شاهکار توسط سازمان تنظیم مقررات به میزان چهار میلیون پورت ADSL و ۲۸ میلیون شماره تلفن ثابت جلوگیری کردیم که باعث شد بتوانیم از ریزش درآمد بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان در سال جلوگیری کنیم.

ساماندهی مراکز تماس مشتریان خانگی شرکت مخابرات طی سه سال گذشته

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-01-18 11:29

افزودن دیدگاه جدید