کدخبر :248055 پرینت
01 شهریور 1399 - 23:37

مزاحمت مادرزن برای داماد در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه فضای مجازی محلی برای تسویه حساب‌های شخصی نیست، گفت: در این راستا فردی که موجبات مزاحمت برای داماد خود در فضای مجازی را فراهم آورده بود، شناسایی شد.

متن خبر

به گزارش سیتنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ اکبر نصرتی رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی در تشریح این خبر گفت: با مراجعه فردی مبنی بر اینکه شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی واتس‌آپ برای وی ایجاد مزاحمت کرده است، موضوع تحت بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در روند رسیدگی به موضوع، ضمن دستگیری متهم مورد نظر، مشخص شد که فرد خاطی مادر زن شاکی است.

این مقام مسئول گفت: متهم مورد نظر با مشاهده مستندات موجود لب به اعتراف گشود و اعلام کرد که با توجه به اختلافات خانوادگی پیش آمده درصدد انتقام‌جویی برآمده و با ارسال پیام‌های تهدید‌آمیزی در شبکه اجتماعی واتس‌آپ اقدام به ایجاد مزاحمت برای داماد خود کرده است.

سرهنگ نصرتی با بیان اینکه فضای مجازی همانند فضای حقیقی قوانین خاص خود را دارد، گفت: هر گونه ایجاد مزاحمت و تهدید دیگران در فضای مجازی جرم بوده و با خاطیان برابر قانون برخورد خواهد شد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی گفت: شهروندان جهت دریافت هر گونه راهنمایی و مشاوره و اعلام موارد خلاف قانون در فضای مجازی می‌توانند آن را از طریق سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) به این پلیس اعلام دارند.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.