کد مطلب: 

225385
پست بانک ایران برای تحقق اقتصاد مقاومتی همواره تلاش کرده است
مدیرعامل پست بانک ایران ضمن تبریک سالروز ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری با تشریح فعالیت های این بانک درراستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، گفت: اگر بخواهیم امروز در سالروز ابلاغ این سیاست ها، نگاهی به برنامه ها و خدمات این بانک داشته باشیم این بانک عملکرد مناسبی داشته است.
پست بانک ایران برای تحقق اقتصاد مقاومتی همواره تلاش کرده است

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، دکتر فرحی افزود: روستاها پایه و اساس اقتصاد مولد و تأمین کننده فرآورده های کشاورزی و دامی به عنوان اساسی ترین نیازهای کشور هستند و پست بانک ایران با تأمین مالی طرح های تولیدی در روستاها گام های بزرگی درراستای حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته است.

فرحی، تصریح کرد: علاوه بر پرداخت 15هزار میلیارد ریال تسهیلاتی که درقالب طرح های صندوق توسعه ملی و حمایت از اشتغال پایدار پرداخت کرده ایم، این بانک همواره از محل منابع داخلی نیز حامی فعالیت های اقتصادی در شهرها و روستاها بوده است.

مدیرعامل پست بانک ایران، تامین مالی طرح های حوزه فناوری اطلاعات را از دیگر فعالیت های این بانک دانست و افزود: ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری به کمک ICT که بخشی از اقتصاد مقاومتی است از مهمترین برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است و پست بانک ایران به عنوان بانک تخصصی این حوزه برنامه مدونی برای حمایت از فعالان حوزه ICT دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2019-02-18 16:11

افزودن دیدگاه جدید