کد مطلب: 

225248
سوال مهم سایت انگلیسی در مورد مهاجم تیم ملی
یک رسانه ورزشی انگلیسی انتقال کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی به ناتینگهام فارست با توجه به نیمکت‌نشینی‌اش را نادرست عنوان کرد.
سوال مهم سایت انگلیسی در مورد مهاجم تیم ملی

به گزارش سیتنا، سایت footballleagueworld نوشت: کریم انصاری‌فرد تاکنون فقط ۶ بازی در ترکیب تیم ناتینگهام فارست آن هم به عنوان بازیکن تعویضی انجام داده است. کسی هم که او را به این تیم انتقال داده است یعنی آیتور کارانکا، سرمربی اسپانیایی مدتی قبل از این سمت کنار رفت.

این رسانه انگلیسی سپس این پرسش را با کارشناسان خود مطرح می‌کند که آیا انتقال کریم انصاری‌فرد نادرست نبود؟

یاکوب پوتر در این رابطه گفت: ناتینگهام فارست گزینه‌های زیادی در خط حمله دارد و نیازی به جذب مهاجم دیگری نمی‌بیند. کریم انصاری‌فرد بهتر از دیگر مهاجمان کنونی این تیم نیست و ندیدن او در زمین جای تعجب ندارد.

گری هوچینسون نیز اظهار داشت: انتقال کریم انصاری‌فرد را به معنی‌تر از سودانی، مهاجم الجزایری پیشین ناتینگهام فارست می‌دانم. آن‌ها نیازی به مهاجم خارجی نداشتند و باید یک مهاجم با پایه انگلیسی جذب می‌کردند.

کریس گالاگر، دیگر کارشناس انگلیسی نیز درباره شرایط این روز‌های کریم انصاری‌فرد می‌گوید: فکر نمی‌کنم انتقال کریم انصاری‌فرد بی‌معنی بوده باشد. ناتینگهام فارست به یک مهاجم سومی نیاز داشت و انصاری‌فرد کارنامه خوبی داشت. او می‌خواهد فرصتی برای نمایش خود داشته باشد. خیلی چیز‌ها در ناتینگهام فارست تغییر کرده و او برای یافتن شانس بازی تحت هدایت مارتیل اونیل تلاش خواهد کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-02-15 13:50

افزودن دیدگاه جدید