کد مطلب: 

203208
نمایشگاه 2017 ITU Telecom World؛
حضور بیش از 300 شرکت ICT و 30 پاویون کشوری در نمایشگاه تلکام بوسان
نمایشگاه ITU Telecom World 2017 با حضور بیش از 320 شرکت معتبر حوزه‌ی ICT، اپراتور مخابراتی، شرکت‌ نوآور و رسانه‌‌‌ی تخصصی حوزه‌ی ICT که در قالب بیش از 30 پاویون کشوری و یا به صورت انفرادی در نمایشگاه حضور خواهند یافت، در شهر بوسان کره جنوبی برگزار می‌شود.
حضور بیش از 300 شرکت ICT و 30 پاویون کشوری در نمایشگاه تلکام بوسان

به گزارش خبرنگار سیتنا، نمایشگاه 2017 ITU Telecom World بوسان به عنوان معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه ITU ، از 25 تا 28 سپتامبر 2017 (سوم تا ششم مهرماه 96) در بوسان کره جنوبی برگزار خواهد شد و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه ارتباطات و مخابرات ایران نیز همراه با سایر تاثیرگذاران حوزه ارتباطات در دنیا، در قالب پاویون کشورمان در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

در همین حال، وزرا، قانونگذاران، سیاست‌گذاران و مقامات عالی‌رتبه‌‌ی حوزه‌‌ی ICT از کشورهای مختلف دنیا به همراه سرمایه‌گذاران بین المللی، طی حضور در نمایشگاه سال جاری ITU Telecom World بوسان با کارشناسان و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه تبادل نظر کرده و برای همکاری مشترک و اجرای پروژه‌های مختلف برنامه‌ریزی می‌کنند.

نمایشگاه سالیانه‌‌ی ITU علاوه بر برگزاری کارگاه‌ها و فروم‌های مختلف، با سخنرانی مقامات عالی رتبه‌‌ی دولتی و خصوصی حوزه‌ی ICT از کشورهای مختلف دنیا و مقامات ITU همراه خواهد بود.

در نمایشگاه تلکام امسال، بالغ بر 320 شرکت معتبر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از پنج قاره دنیا در قالب 30 پاویون کشوری و یا به صورت انفرادی حضور یافته و به ارائه توانمندی هایشان پرداختند.

در همین حال، تعدادی از شرکت های خصوصی و دولتی حوزه‌ی ICT ایران در قالب پاویون کشورمان در نمایشگاه حضور می‌یابند تا علاوه بر ارائه توانمندی ها، نسبت به مذاکره با شرکت های معتبر بین المللی حاضر در نمایشگاه اقدام کنند.

گفتنی است؛ شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات ایران، دانشکده‌ی پست و مخابرات، شرکت صنایع ارتباطی آوا و شرکت اتصال صنعت میانه در پاویون ایران حضور خواهند یافت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2017-09-16 13:15

افزودن دیدگاه جدید